gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 57
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Alabastr

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34477

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 7:12 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Próbują skopiować Raptora i tyle. Nie chcą zostać w tyle.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75072

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 6:42 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Z drugiej strony nie liczy się ilość, a jakość. Choć to amerykanie mają wysokiej generacji broń to nieraz z niej rezygnują z powodu kosztów, dlatego też amerykanie nie mają tak licznej armii jak Rosja, która stawia na ilość.

Jak myślicie: kiedy się powtórzy bitwa pod termopilami?
  Temat: Rosja vs USA
Alabastr

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41321

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 3:17 pm   Temat: Rosja vs USA
W takim razie spróbuj oszukać samego siebie. W tym przypadku jak uważamy, że ktoś jest szaleńcem to możemy i my nim być. Pozostaje pytanie kto jest większym.
  Temat: UEvsUSAvsChinyvsRosja
Alabastr

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 9466

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 3:14 pm   Temat: UEvsUSAvsChinyvsRosja
A co by było gdyby przyjąć Europe jako jeden kraj?
  Temat: Polska vs Rosja
Alabastr

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20443

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 12:29 pm   Temat: Polska vs Rosja
Nasza nadzieja jest nawet w tedy, gdy juz nas nie będzie.
  Temat: Rosja vs USA
Alabastr

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41321

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 01, 2009 12:27 pm   Temat: Rosja vs USA
Ciekaw jestem jak połączyć "strategie szaleńca" z byciem cykorem.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Alabastr

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34477

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:44 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Śmigłowce to ja proponuje Amerykańskie np. RAH-66 Comanche(nie jestem pewien ale jest jeszcze w testach)
  Temat: Polska vs Rosja
Alabastr

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20443

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:37 pm   Temat: Polska vs Rosja
Za zaborów też byliśmy sami i walczyliśmy, choć przegrana była pewna.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75072

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:35 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Podobna rozmowa toczy się na temacie USA vs. Mateczka Rosja. Stawiam głowę, iż w obecnej chwili lotnictwo i marynarka jest lepsza u Amerykanów(mimi że Ruski mają 3 migi-37 i Su-35). Stany mają również Comanche(RAH-66). Odnośnie Piechoty, wywiadu i hakerów nie mam zdania.
  Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Alabastr

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13057

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:28 pm   Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Ja prowadziłbym dialog ze wszystkimi,a najbardziej z południowymi sąsiadami
  Temat: Rosja vs USA
Alabastr

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41321

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:24 pm   Temat: Rosja vs USA
Ja jestem zwolennikiem pokoju, aczkolwiek człowiek musi umieć walczyć.
Czytając powyższe rozwarzania i moje doświadczenia, uważam, że wojne wygra ten kto zniszczy najwięcej u przeciwnika i uchroni jak najwięcej u siebie, czyli wynikiem jest przesłowiowa dupa.



Poza tym jestem ciekaw co to za myśliwiec "UFO". Wiedziałem, że nad Las Veges latają F-117, ale "UFO" to chyba przesada.


Wojna jest powodem niedogadania się głupich ludzi(bo każdy chce swoje).
Głupota jest to brak mądrości lub jej "zaczątków" mianowicie logicznego myślenia.
Logiczne myślenie pojawia się w zależności od wychowania i przyjętych przez dziecko poglądów. Pozostaje pytanie jakie poglądy mogą doprowadzić do wojny, a jakie do pokoju. Gdyby którejkolwiek ze stron wprowadzi odpowiednie poglądy byłaby zwycięzcą. Jak narazie żadna ze stron nie jest na tyle bystra, by był bezdyskudyjny zwycięzca.
  Temat: Polska vs Rosja
Alabastr

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20443

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 7:36 pm   Temat: Polska vs Rosja
Rosjanie mają żelazne pięści, bo usta nie umieją używać.
Polska walczy nawet gdy jej nie ma. Troche długo, by to trwało no i ONZ wpadłoby na pomysł przysłania pomocy.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75072

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 7:30 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
By rozwiązać spór proponuje zapoznać każdy apekt armii USA i Rosji tj. lotnictwo, marynarka, broń lądowa, wywiad, hakerzy, piechota, motywacja żołnierzy i ich wytrenowanie.


Ps: Armia jest po to, by przemawać, gdy ktoś rozmawiać nie umie
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Alabastr

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14839

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 14, 2009 9:52 am   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Przegrana wojna Pyrrusa z Rzymem wynikła z jego błędów. Ale w bitwy Antiocha III i Filipa V, były wręcz nie do przegrania. Nie rozumiem jak mając słonie, katafraktów i falange można odnieść taką klęske albo tak jak Filip V pod Kynoskefalaj nie przewidział oflankowania swoich sił.
  Temat: Bitwa o srodziemie 2 - recenzja
Alabastr

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 10456

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:45 pm   Temat: Bitwa o srodziemie 2 - recenzja
Cytat:
Drugą kwestią jest brak zbalansowania pomiędzy siłami Dobra i Zła, patch podobno ma to poprawić.

Powiedz mi jak bardzo dobrym jeteś graczem, że tak uważasz. Gram w tą gre 2 lata i wiem co jest w niej grane. Niema tam lepszych lub gorszych ras(bo każda jest zupełnie inna), tylko lepsi i gorsi gracze.
 
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16