gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 57
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dobre mało znane strategie
Alabastr

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28145

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 31, 2010 10:58 am   Temat: dobre mało znane strategie
Z pośród mało znanych gier proponowałbym Incubation. Stara gra o dość słabej grafice, zale za to świetnej fabule i klimacie.
  Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Alabastr

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13057

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Sty 29, 2010 9:34 am   Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
W takim razie dostał nobla za to, że miał wielkie zaufanie wśród ludzi, a nie wykorzystał tego do rebeli tylko do rozmów z komunistami. Jeśli to nie zasługuje według Ciebie na nobla to spodziewam się, że nic Cię nie przekona.
  Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Alabastr

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5131

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 4:39 pm   Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Proponuje Spartana (gra w stylu Legion) oraz Warlords, choć polecam też te wcześniej podane.
  Temat: W samo południe - myśliwiec w obronie
Alabastr

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6348

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sie 16, 2009 5:41 pm   Temat: W samo południe - myśliwiec w obronie
Zgadzam się z przedmówcą. Wszystkie parametry powinny być zrównoważone. Gdybym miał wybrać parametry z wyżej podanych zastanowiłbym się najpierw o jakich czasach mówimy. Patrząc przykładowo na nasze czasy zazwyczaj jedna rakietka dalekiego dystansu zdejmuje jednego przeciwnika (chyba, że cel jest zwrotny). Natomiast w czasach II wś. mysliwce powinny być szybkie, gdyż szybkość oznaczała wtedy zwrotność, a ta oznaczała wytrzymałość (trudniej trafic szybki cel). Zasięg to jakby kwestia strategiczna rozmiszczenia lotnisk. Co do siły ognia, stwierdzam, iż to kwestia technologiczna
  Temat: Magic The Gathering
Alabastr

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17938

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Nie Maj 17, 2009 1:55 pm   Temat: Magic The Gathering
ja zbierałem i układałem talie od 2005 do 2007r. Głównie czarno-czerwoną, choć podoba mi się połączenie zielonego z czerwonym. osobiście uważam iż w całej grze jest za dużo kart do wyboru do swojej talii. :mrgreen:
  Temat: Preatorians
Alabastr

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18784

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:43 pm   Temat: Preatorians
Pretorians przeszłem całych, :mrgreen: łatwizna. Ostatnią misje przeszłem jednym szturmem.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75069

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 8:22 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
PAK - FA to samolot na wzór f-22, więcej nie powiedziano ale można się domyśleć, że będzie prawdopodobnie tak samo skuteczny. Jednakże, gdyby wybuchła wojna amerykanie mieliby przewage liczebną f-22 i f-35.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75069

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:33 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Odpowiadasz, ale nie dosłownie. :twisted:
  Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Alabastr

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13057

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 13, 2009 4:06 pm   Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
skoro Solidarność to nic takiego, to za co Wałęsa dostał Nobla.
  Temat: Polska vs Rosja
Alabastr

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20440

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 08, 2009 12:30 pm   Temat: Polska vs Rosja
Ale znajdzie się wystarczająco dużo do utworzenia grup partyzanckich.
  Temat: Settler:Dziedzictwo Królów
Alabastr

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4681

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:49 pm   Temat: Settler:Dziedzictwo Królów
The Settlers: Dziedzictwo królów jest śmieszna pod tym względem iż zamek który się zdobywa w ostatnim zadaniu można zdobyć w zadaniu przedostatnim.
  Temat: Rome - Total War
Alabastr

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6532

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:46 pm   Temat: Rome - Total War
Mam taką :mrgreen: . Dużo przyjemnej zabawy.
  Temat: Rosja vs USA
Alabastr

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41318

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 04, 2009 4:43 pm   Temat: Rosja vs USA
A niby skąd to wiesz. Wiadomo, że ty nim nie jesteś. Może naszych hakerów nie ma, bo ruski ich sobie kupiły(tylko czym?).
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Alabastr

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34477

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Mar 03, 2009 4:38 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Myślisz, że ruski zrobią lepsze? Owszem raptor miał pare wypadków. Co nie oznacza, że nie zostały naprawione usterki które je spowodowały. Gdyby dalej kontynuowano projekt najprawdopodobniej byłby czymś co sądziłeś kiedyś. Nawet dla USA był on nieopłacalny,a już mają ich tyle co my F-16(lub więcej). Rosjan nie będzie stać na odpowiednią liczbę, by zatrzymać to co już jest na zachodzie. :razz:
  Temat: Rome - Total War
Alabastr

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6532

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 02, 2009 2:40 pm   Temat: Rome - Total War
W Rome- Total War wole oryginał, bo są grecy i imperium rzymskie(hoplici i legiony), a ich starcia najbardziej mi się podobają.
 
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16