gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 899
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: new SVV
Ajmdemen

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70280

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Sie 29, 2004 10:44 pm   Temat: new SVV
Po pierwsza dałbym na górze pośrodku napis Sztab VVeteranów i zamianiłbym Godne Uwagi i Najnowsze Materiały, te drugie jako ważniejsze powinny być wyżej. Kolorystyka wydaje mi się też zbyt jednolita, owszem nie razi, ale chyba nie wzbudza zainteresowania, w ogóle zgodnie z teoriami socjotechnicznymi i innym trzeba się starać przykuć uwagę obserwatora i jej nie wypuścić przede wszystkim formą a nie treścią- smutne ale prawdziwe
  Temat: W samo południe - Olimpiada
Ajmdemen

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4875

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Sie 29, 2004 10:34 pm   Temat: W samo południe - Olimpiada
może i powinny, ale to życzenie takie jak to, że ludzie powinni nie chorować i nie być biedni etc, moim zdaniem dyskusja na ten temat nie ma sensu
  Temat: Argentyna
Ajmdemen

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7490

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Sie 28, 2004 11:41 pm   Temat: Argentyna
Tak się postanowiłem podzielić radością z podwójnego sukcesu Argentyny na olimpiadzie, nie widziałem niestety meczu piłki, ale powtórkę sobie na pewno obejrzę, zaś o finale koszykówki można się wyrażać w samych superlatywach. Przy okazji: chyba twierdzenie, że euro jest 100 razy lepszym turniejem niż Copa America się nie sprawdziło skoro w finale grały 2 drużyny południowoamerykańskie a i w półfinałach tylko jedna była z Europy :) To tyle, chwała argentyńskim sportowcom :)
  Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Ajmdemen

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 10192

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Sie 24, 2004 1:53 pm   Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
nie mówiłem tego na poważnie przecież :) ale bardzo wątpię czy cokolwiek uda się osiągnąć, wycofanie gry to mrzonka, a nawet gdyby to nastąpiło to gra rozprzestrzenia się "inną" drogą skoro już jest w sprzedaży. Przeszłości już nie przywrócimy, ale powiem wam, że moim zdaniem nie należy się tym aż tak przejmować: to ci którzy zachwycają się tą grą mają problem nie my, jeśli ktoś uzna, że ta gra przedstawia prawdę historyczną to jest matołem i trzeba go olać.
  Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Ajmdemen

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 10192

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Sie 24, 2004 10:19 am   Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
sorka znowu zapomniałem się zalogować przed wysłaniem posta, to jakimś nałogiem się staje :)
  Temat: polityczny kompas
Ajmdemen

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3869

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Sie 19, 2004 10:50 am   Temat: polityczny kompas
a co to Twoim zdaniem za kraj? :) Ja osobiście podejrzewam USA, choć tak do końca nie jestem pewien (pytanie czy artysta jest ważny to rodem z Polski :) ). I jaki miałeś wynik? Mój to prawie środek, odchylony lekko (chyba po 1 punkcie) na liberalną prawicę. Szczerze mówiąc się trochę zdziwiłem (uważałem moje poglądy za bardziej skrajne :) ), ale właśnie pytania trochę skłaniały do "lewicowych" :) odpowiedzi. Choć może to tylko moje wrażenie. Ale ogólnie ciekawie zrobiona stronka i wypełnianie "ankiety" całkiem przyjemne :)
  Temat: polityczny kompas
Ajmdemen

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3869

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 7:31 pm   Temat: polityczny kompas
bardziej by ten link pasował do działu polityka, ale jako że takiego nie ma a o polityce już parę razy tu dyskutowaliśmy, polecam link

http://www.digitalronin.f...naire.pl?page=1
  Temat: Każdy ma własną metryczke
Ajmdemen

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4912

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 1:47 pm   Temat: Każdy ma własną metryczke
trudno się nie zgodzić, warto by mieć coś własnego i oryginalnego, dlatego głosuję na tak (choć jako że nie jestem szczególnie zasłuonym czy zaangażowanym członkiem sztabu możecie podzielić głos przez 2 albo 3 :) ). Pytanie kto miałby przygotować takką metryczkę- z tym zawsze są problemy (no nie?). No i powinna być przynajmniej porównywalnej jakości do obecnej, żeby nie zamieniać powszechnego standardu na oryginalne badziewie :)
  Temat: W samo południe - RTSy
Ajmdemen

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5310

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 1:16 pm   Temat: W samo południe - RTSy
I znowu zapomniałem się zalogować przed wysłąniem posta :P
  Temat: kampania czeska
Ajmdemen

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4844

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Sie 05, 2004 6:08 pm   Temat: kampania czeska
po ciężkich bojach wróciłem do Polski. Niestety miejscowa szlachta zdołała odeprzeć me ataki, ale planuję już następną kampanię za rok :) Dzięki za wsparcie duchowe :)
  Temat: Beyond Divinity
Ajmdemen

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4435

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Sie 05, 2004 6:06 pm   Temat: Beyond Divinity
grał już ktoś? Ja już od 2 dni pogrywam prawie tylko w to :) nie jest to może fallout, ale całkiem fajne, szkoda, że nie grałem w divine divinity
  Temat: W samo południe - Starcraft
Ajmdemen

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8193

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 05, 2004 5:58 pm   Temat: W samo południe - Starcraft
ups, zapomniałem się zalogować- u góry to mój post
  Temat: kampania czeska
Ajmdemen

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4844

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 17, 2004 2:29 pm   Temat: kampania czeska
z jednego wyjazdu na drtugi :)
Jutro wyjeżdżam na turniej szachowy do Pardubic i liczę na to, że podbiję ten kraj w imieniu sztabu :) Życzcie mi powodzenia
  Temat: Copa America - Peru 2004
Ajmdemen

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4909

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 17, 2004 2:21 pm   Temat: Copa America - Peru 2004
tak.... :) zaszczyciłem forum swą wypowiedzią ;)
  Temat: Copa America - Peru 2004
Ajmdemen

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4909

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 17, 2004 2:33 am   Temat: Copa America - Peru 2004
większość meczy jest nieciekawa, ale np mecz Argentyna- Urugwaj podoba mi się bardziej od wszystkich na Euro włączając pamiętny meczy Czechy- Holandia. To jest turniej z 3 potęgami piłkarskimi, za którymi reszta jest daleko w tyle, ewentualnie pojedyncze drużyny mogą zabłysnąć formą w jakimś sezonie, ale raczej z góry wiadomo, że liczyć będą się Argentyna, Urugwaj i Brazylia
 
Strona 57 z 60
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 16