gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Poniedziałkowy Serwis Stratega Subiektywnego
Autor Wiadomość
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 3:00 pm   Poniedziałkowy Serwis Stratega Subiektywnego

Artykuł


Szkoda, że autor nie wyszedł poza gry hajpowane przez wydawców i portale growe...

Przypominam, że Matrix Games nadal działa.
W tym roku pojawiła się choćby nowa odsłona Close Combat, czyli Panthers In Fog.
Pierwsza z nowych edycji, która nie jest remakiem starszych odsłon i wedle zapowiedzi ostanie CC w takiej postaci do których się przyzwyczailiśmy.
Nadal wspierany dodatkami jest uwspółcześniony klon Panzer General, czyli Panzer Corps, który powoli wyrasta na sztandarowy tytuł w ofercie Matrixa.
Pojawiła się także całkiem ciekawa, nowa gra z okresu Wojny Secesyjnej: Scourge of War: Gettysburg i już ma dwa dodatki na koncie.

Nie śpi także Battlefront nadal wspierając Combat Mission, gdzie nie licząc tegorocznego CM: Fortress Italy, doczekaliśmy się usprawnienia do silnika gry, dającego kilka nowych ficzerów plus lekko modyfikującego grafikę.

Nie samym mocno komercyjnym szitem stratedzy żyją przeca. ;)
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Madlock 
Szeregowy
sztabowy


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 28
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 11:28 am   

Ja zauważyłem tyle nowych tytułów (nie dodatków), a spisywałem jedynie turówki z trybem multiplayer (więc Crusader Kings 2, Jagged Alliance: Back in Action ani Warlock: Master of the Arcane się nie załapały):

Marzec: Team Assault: Baptism of Fire.
Maj: Conflict of Heroes: Awakening the Bear!
Czerwiec: Strategic War in Europe, Fray.
Lipiec: Endless Space, Decisive Campaigns: Case Blue.
Sierpień: Combat Mission: Fortress Italy, Hero Academy, Legends of Pegasus.
Wrzesień: Alea Jacta Est.
Październik:XCOM: Enemy Unknown, Fallen Enchantress, Frontline Tactics.
Listopad: Commander - The Great War.
Grudzień: nic.

Edit: W maju wyszła jeszcze gra Gratuitous Tank Battles, ale nie wiem czy to właściwie gra XD. Mam poprzednią grę z serii, czyli Gratuitous Space Battles, i tam się po prostu budowało flotę statków kosmicznych, wystawiało ją przeciwko AI albo flocie innego gracza i patrzyło jak same walczą. W Tank Battles jest chyba podobna koncepcja, chociaż coś tam piszą na stronie o wyznaczaniu ścieżek jednostkom.
 
 
   
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   9%   1/11
hassan321 
Szeregowy


Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 11:43 am   

Witam!!! Mam mały problem z ustawieniem grafiki. Mapa gdzie się wybiera w którą plansze chce grać jest kompletnie nieczytelna (widać tylko czerwone punkty i flagę) i jeszcze mam pewne niewidoczne szczegóły.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14