LOGOWANIE
Zarejestruj sie

World War II: Panzer Claws II

World War II: Panzer Claws II
Sztab VVeteranów
Tytuł: World War II: Panzer Claws II
Producent: Reality Pump
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2006-04-03
Premiera Świat:
Autor: 5915
Ocena
czytelników 78 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 45% procent
Głosuj na tę grę!
World War II: Panzer Claws II

World War II: Panzer Claws II

World War II: Panzer Claws II to kolejna strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, którą zawdzięczamy programistom polskiego studia Reality Pump. Tym razem przeniesiemy się w okres II wojny światowej, niestety programiści pominęli w niej tak ważną dla nas kampanię wrześniową. Przyjrzymy się szczegółowo wydarzeniom na froncie wschodnim, operacjom we Francji i Włoszech oraz hitlerowskiej ofensywie w Ardenach. Gra zaczynać się będzie w momencie agresji Niemiec na Związek Radziecki.


World War II Panzer Claws II 190423,1

Widok cieszący serce każdego stratega.


Do wyboru będą cztery strony konfliktu (Niemcy, Rosjanie, Alianci i francuski Ruch Oporu). Główna cześć fabuły Panzer Claws II koncentruje się wokół francuskich partyzantów, którzy mimo szybkiego upadku regularnej armii francuskiej i stworzenia rządu siedzącego w kieszeni, a właściwie pod lufą karabinu hitlerowskich Niemiec, dzielnie walczyli przez cały okres wojny aż do wyzwolenia. W sumie przekłada się to na cztery zróżnicowane kampanie (w każdej około dziesięciu scenariuszy) oraz piętnaście misji w trybie Skirmish. Jeśli komuś znudzą się przygotowane przez autorów gry bitwy, zawsze może zaprojektować swoje, korzystając z edytora kampanii który ma być bardzo prosty w obsłudze.


World War II Panzer Claws II 190423,2

Ostał się jeno kurz...


Gra oferuje trójwymiarowy silnik z pełną obsługą skalowania pola bitwy, gwarantuje nam to że podczas bitwy będziemy mogli spojrzeć na pole walki także z perspektywy przeciwnika. Bardzo dobrze mają być odwzorowane warunki pogodowe i ich wpływ na przebieg kampanii np. mgła będzie utrudniała widoczność a deszcz czy śnieg spowalniają poruszanie się jednostek... W Panzer Claws II gracz może nie tylko prowadzić intensywne działania wojenne za pomocą dostępnych wojsk, będzie mógł wykorzystywać środki lokomocji pozostawione przez przeciwnika.


World War II Panzer Claws II 190423,3

Dane nam będzie także poczuć morską bryzę.


Dla zwolenników batalii w sieci czeka tryb rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział nawet ośmiu graczy jednocześnie. Gra ta na zachodzie ukazała się już w zeszłym roku i nie wzbudziła zachwytu graczy jednak polska wersja ma być poprawiona względem zachodniej. Mimo to ciągle boli brak kampanii wrześniowej.

Metryczka

Producent: Reality Pump

Dystrybutor: TopWare Poland

Data premiery PL: 20.10.2005

Wymagania wskazane: Windows 98/Me/2000/XP, Pentium 800 MHz, karta graficzna 32 MB+ akcelerator 3D, 128MB RAM, CD-Rom X 8, 1.3 GB na HDD.E-mail autora: Leiff

World War II: Panzer Claws IIAutor: 5915
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję