LOGOWANIE
Zarejestruj sie

V Rising

V Rising
Sztab VVeteranów
Tytuł: V Rising
Producent: Stunlock Studios
Dystrybutor:
Gatunek:
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

V Rising

Gra jest rozbudowanym survivalem, więc od razu zwróciła moją uwagę. Niby early access, ale nauczona sukcesem Valheim wiedziałam, że może być to zarówno klapa, jak i epokowe odkrycie. A czym się okazał V Rising?
v-rising-25310-1.jpg 1Niestety zanim dojdziemy do budowania przyjdzie nam wiele razy pomachać mieczem. Ja osobiście nie jestem fanką hack and slashów, wolę zrównoważone pojedynki, wymagające i nie potrzbuję tony złomu wypadającego z miliona stworków, które stają na mojej drodze tylko po to, by dać mi jeszcze więcej tego, co w ekwipunku już się nie mieści.

Na szczęście są też bardziej wymagający wrogowie, gdzie trzeba kombinować, a stosy pomniejszych pełnią wówczas rolę przeszkadzajek. Są tutaj również bossowie, pokonanie których umożliwia nam odblokowanie kolejnych receptur craftingowych i upg
rade zamczyska. Więc gra opiera się głównie o zbieranie zasobów oraz rozbudowę własnej twierdzy. Dorzuciłabym tutaj eksplorację jeszcze, ale mapa jest duża nudnawa i w zasadzie w każdym jej zakątku jest mniej więcej to samo. Oczywiście potrzeba na niektóre zasoby zmusi nas aby łazić dalej i dalej, jednakże w czasie tych wędrówek nie natrafiłam na nic "wow". Nic co spowodowałoby, bym wyruszyła w poszukiwaniu cudów czy nowych lokacji. Oczywiście coś tam spotykamy po drodze - obozy bandytów, kopalnie, wszystko wygląda ładnie i zrobione jest w mrocznym tylu, pasującym do wampirów, ale jest to jedynie poprawny koncept v-rising-25310-2.jpg 2świata póki co. Z poprawną walką i poprawnym budowaniem.

Gra daje nam tez możliwość grania na serwerach PvP i PvE. Na serwerze 4 graczy może mieć swoją twierdzę w tym samym czasie, natomiast może grać ich więcej. Na PvP jest więc zacięta walka o wpływy i możliwość wybudowania zamku. Nie miałam możliwości jeszcze zagrać w tym trybie, natomiast wydaje się to bardziej interesujące niż tłuczenie wiecznie spawnujących się takich samych stworów.

Jest więc to już dość dobrze rozwinięta poprawna gierka, w którą najlepiej grać ze znajomymi. Jednak żeby bawiła sama w sobie pojedynczych graczy - jeszcze musi się rozwinąć.

Autor: tenshi_chan
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję