The Few

The Few
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Few
Producent: Black Moon Design
Dystrybutor: --BRAK---
Gatunek:
Premiera Pl:2013-06-00
Premiera Świat:
Autor: spiderlo
Ocena
czytelników 1 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

The Few

25 czerwca odbędzie się światowa premiera strategicznej gry lotniczej The Few, wyprodukowanej przez Black Moon Design. Gracz zostanie „przeniesiony” do 1940 roku i będzie miał okazję wpłynąć na historię II Wojny Światowej. Jego zadaniem jest zwycięstwo w Bitwie o Anglię. Kampanie można pokierować decydując się na objęcie dowództwa nad sił powietrznych Aliantów lub niemieckiego Luftwaffe.
the-few-9545-1.jpg 1Gra będzie podzielona na dwie części: w pierwszej gracz będzie zarządzał kampanią na strategicznej mapie. W taki sposób może m.in. planować trasy lotów i zarządzać produkcją nowych jednostek. Druga część zadowoli również fanów gier zręcznościowych. To tryb wojenny podczas którego będzie można wydawać roz
kazy swoim jednostkom. Po zwycięstwie piloci będą zyskiwali doświadczenie.

Dla ułatwienia w każdym momencie grę można zastopować, aby mieć więcej czasu na działanie. Rozwiązanie jest przydatne, ale mało realistyczne w bitwach odbywających się w czasie rzeczywistym…Jako „spodziewaną” ciekawostkę wartthe-few-9545-2.jpg 2o odnotować, że w kampanii nie zabrakło słynnego polskiego dywizjonu 303.

Do tej pory Black Moon Design zajmowało się projektami przeglądarkowymi i grami na urządzenia mobilne. The Few jest pierwszą komputerową grą o takim zakresie, mimo tego zapowiada się interesująco. Niestety na obecną chwilę nie ma planów wydania w Polsce.

Autor: spiderlo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję