LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sims 3: Wymarzone Podróże

Sims 3: Wymarzone Podróże
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sims 3: Wymarzone Podróże
Producent: EA Games
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl:2009-11-20
Premiera Świat:
Autor: Villemo
Ocena
czytelników 82 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Sims 3: Wymarzone Podróże

Dla tych wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na informacje o pierwszym dodatku do The Sims 3, mamy dobrą wiadomość: już w listopadzie tego roku będziecie mogli zagrać w Wymarzone podróże. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim pierwszego dodatku będzie podróżowanie, jednak znamy już trochę więcej szczegółów.
the-sims-3-wymarzone-podroze-4225-1.jpg 1Najważniejszą nowością, jaka zostaje wprowadzona, to możliwość przemieszczania się Simów poza obręb Sunset Valley oraz Riverview, a możliwości te będą trzy: Egipt, Chiny oraz Francja. Wydawać by się mogło, że nie jest to zbyt wiele, jednak twórcy zapewniają, że lokacje te są ogromne i zwiedzanie ich zajmie nam sporo czasu. Opuścić rodzinne miasto będzie mógł Sim na dwa sposoby - kupując bilet lotniczy lub też podejmując odpowiednią karierę.

Dzięki nowemu dodatkowi gracz będzie mógł nie tylko zwiedzić nowe l
okacje, lecz również zapoznać się z nowymi interakcjami czy też umiejętnościami. Jeśli chodzi o te ostatnie, będzie ich trzy: „sztuki walki”, „fotografia” oraz „wyrób nektaru”. Poza tym, nasi Simowie, poruszając się coraz to nowymi szlakami, niejednokrotnie napotkają na swej drodze przeróżne relikwie, które będą mogli zabrać do domu w ramach pamiątkowych zdobyczy. Jednak nie tylko przedmioty można będzie przywieźć z zagranicznych wojaży - jeżeli postanowimy wstąpić w związek małżeński z obcokrajowcem, jego również zabieramy zthe-sims-3-wymarzone-podroze-4225-2.jpg 2e sobą (choć już nie do końca w formie pamiątki). Po drodze napotkamy wiele interesujących miejsc jak wnętrza piramid, których zwiedzanie może okazać się kłopotliwe - przeróżne pułapki, mumie to cześć niespodzianek, które zaserwowali nam twórcy gry.

Jak to zwykle bywa z dodatkami do The Sims, tutaj również nie zabraknie bardziej przyziemnych rzeczy jak meble, tapety i dekoracje, które odmienią stare pielesze. Trzeba przyznać, że z opisów The Sims 3: Wymarzone Podróże wydaje się być całkiem przyjemne - jednak jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się pod koniec listopada.

Autor: Villemo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję