LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sztab VVeteranów
Tytuł:
Producent:
Dystrybutor:
Gatunek:
Premiera Pl:
Premiera Świat:
Autor: 92
Ocena
czytelników GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI % procent
Sims 2

Sims 2

Premiera pierwszej części słynnych już "Simsów" przeszła bez większego echa, gra zbierała pochlebne recenzje, niemniej nikt nie nazwał jej przełomową, wydawało się, iż dziecko Maxisu zdobędzie pewne grono miłośników, lecz szybko umrze śmiercią naturalną zapomnienia. Nic bardziej błędnego! Produkcja ta błyskawicznie uplasowała się na samym szczycie listy najlepiej sprzedających się gier i ani myślała opuszczać owo chwalebne miejsce przez długie dziesiątki(!) miesięcy! W międzyczasie ukazywały się kolejne dodatki (w sumie było ich aż siedem!), urozmaicające monotonną po pewnym czasie, roz(g)rywkę. Jednakże rzeczywistość coraz bardziej zaczynała skrzeczeć, trudno było nie zauważyć, iż oprawa audiowizualna (szczególnie grafika) staje się coraz bardziej archaiczna a i sami gracze mniej skorzy do wysupływania kolejnych oficjalnych środków płatniczych za w sumie wciąż to samo danie. Zaś wraz z klęskami Sims Online, które z różnych powodów sprzedaje się znacznie poniżej oczekiwań panów od marketingu z EA, którym w sukurs poszła konkurencja z coraz lepszymi klonami("Partners", "Singles" co by dłużej nie wymieniać) owa refleksja przerodziła się w pewność - czas wydać pełnoprawny sequel - Sims 2, jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji bieżącego roku!

Najwięcej zmian w porównaniu do pierwszej części dane nam będzie uświadczyć właśnie na polu oprawy audiowizualnej. W końcu uraczeni zostaniemy w pełni trójwymiarową grafiką, wykorzystującą możliwości współczesnych kart graficznych. Same screeny prezentują się, trzeba uczciwie przyznać, naprawdę nieĽle, lecz z finalnymi ocenami poczekajmy do samej premiery. Autorzy obiecują także wiele całkiem ciekawych niuansów w postaci szczegółowo opracowanej mimiki tudzież widocznego przyrostu "mięśnia piwnego" u podopiecznego spędzającego zbyt dużo czasu przed ekranem telewizora.
Sims 2 114351,1

Obiekty z gry potrafią zauroczyć wielu swoją okazałościąZmienione ma być także nieco podejście do kwestii samej egzystencji simów. Tym razem, w odróżnieniu od poprzedniczki, będziemy mieli możliwość kontroli przebiegu całego życia bohaterów gry - od dnia narodzin aż do śmierci, która tym razem będzie nieuchronna. Dane nam będzie uświadczenie emocji wiążących się z takimi kluczowymi momentami jak pierwszy krok czy też zaręczyny. Co ciekawe wprowadzona ma być dziedziczność cech przez latorośle po ich rodzicach - tak te pozytywne, jak i te mniej.

Rzecz jasna pokaĽnej rozbudowie mają ulec poszczególne opcje samej rozgrywki, jak budowanie domu itp. Znacznie poszerzony zostanie asortyment przedmiotów, możliwe stanie się osobiste projektowanie piwnic, strychów czy też stawianie budowli na ostrych stokach etc. Szczerze mówiąc jednak, zmiany te uważam za oczywiste, ich brak był bowiem szczególnie dotkliwy.

Ponieważ oczekiwania są ogromne, w najbliższym czasie będziemy świadkami wielkiego sukcesu albo też klęski - tertium non datur, trzeciej możliwości nie ma. Osobiście, choć z ręką na sercu muszę przyznać, iż spędziłem w krainie simów niejedną godzinę, nie czuję jakiegoś szczególnego podniecenia na myśl o owej produkcji, ot, logiczna ewolucja przyzwoitej gry. Jednakże jednocześnie miliony graczy, aż drżą na samą myśl o dniu premiery, który przypada na 14 września. A najzabawniejsze, że twórcy już zapowiadają wydanie dodatków ...

Klemens
klemens777@wp.pl

Sims 2Autor: 92
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
30.08.2022 | m237 » "Matilda II - twardy orzech" Zdjęcie przedstawiają
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję