LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Men of War

Men of War
Sztab VVeteranów
Tytuł: Men of War
Producent: Best Way
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2009-03-20
Premiera Świat:
Autor: Villemo
Ocena
czytelników 89 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Głosuj na tę grę!

Men of War

Wyobraź sobie, że jesteś młodym studentem wstępującym do armii gdy państwu zagraża wojna. Otaczać go będzie huk wystrzałów, na każdym kroku czyhać niebezpieczeństwo. Jeżeli chcesz choć na chwile znaleźć się w jego skórze, Men of War jest pozycją dla Ciebie.
men-of-war-3347-1.jpg 1Men of War jest strategią czasu rzeczywistego, opracowaną przez studio Best Way, znane z takich produkcji jak Soldiers: Ludzie Honoru czy Faces of War: Oblicza Wojny. Będzie na pewno nie lada gratką dla każdego fana strategii wojennych, dając chociażby możliwość wyboru spośród ponad 50 typów jednostek. Pola bitew umiejscowione zostały między innymi w północnej Afryce, Grecji, Rosji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie i Pacyfiku. Fabuła osadzona w realiach II wojny światowej, jednostki, uzbrojenie oraz tereny walk stworzone zostały na podstawie danych historycznych, twórcy opierając się na dokumentach i szkicach z tamtego okresu, zapewnili grze niezwykły realizm co na pewno zostanie docenione przez graczy.


Jeśli już mowa o realizmie, warto wspomnieć nieco o grafice- otoczenie zawierające wiele elementów, interesujące efekty eksplozji i dbałość szczegóły, to zapowiedź obiecującej strony wizualnej. Spora różnorodność pojazdów (samochody, motocykle, pojazdy pancerne, transportowe, czołgi, samoloty, okręty, barki, a nawet okręty podwodne), 200 różnych modeli u
zbrojenia, wiele nowych budynków i obiektów zapewniają grze niezwykle interesującą oprawę. Modyfikacji uległ również interfejs, tak by stał się dla gracza przyjazny i intuicyjny, zaś chęć wprowadzenia świeżości ze strony dźwiękowej, doprowadziła do zarejestrowania ponad 100 nowych odgłosów wystrzałów a wszystko to by zadowolić najbardziej wymagającego gracza.


Innowatorskimi cechami Men of War są na przykład: możliwość przejęcia kontroli nad dowolnym żołnierzem (czy też grupą wojaków) oraz pojazdem, fakt, że gracz będzie mógł zniszczyć praktycznie każdy obiekt znajdujący się na mapie, czy też ilość środków jakie możemy wykorzystać ( jak chociażby taranowanie za pomocą ciężkiego sprzętu). Poziom trudności jest dostosowany tak, by przechodzenie kolejnych etapów dawało satysfakcję, jednocześnie pozwalając nawet niedoświadczonym graczom na ciekawe rozgrywki. W grze natkniemy się na sporą różnorodność zadań jak chociażby przejmowanie kontroli nad ufortyfikowanym terenem, natarcie na terytorium wroga, rozpoznanie terenu, sabotaż na tyłach. W odróżnieniu od wielu innych strategii, w Men of War będziemy mieli możlmen-of-war-3347-2.jpg 2iwość grupowania jednostek według własnego „widzimisie”, modyfikować uzbrojenie i amunicję czy też planować strategię i taktykę.


W grze znajdziemy trzy kampanie, w których skład wchodzić będzie 19 interesujących misji. Co do stron, po których gracz będzie mógł się opowiedzieć to będą to Niemcy, Sowieci a także zachodnie siły alianckie. Wielu ucieszy na pewno rozbudowany tryb multiplayer- bo i o nim pamiętali twórcy, gracz będzie mógł śledzić poczynania innych użytkowników poprzez szczegółowy system ocen i statystyk a także znajdzie tam nową nacje- Japończyków.


Cechy charakterystyczne:
• 7 bonusowych misji
• Ponad 50 nowych jednostek w trybie multiplayer
• Realistyczne modele uzbrojenia i wyposażenia odtworzone
na podstawie historycznych dokumentów
• System rankingu i statystyk dla każdego gracza w
trybie multiplayer
• Nowa strona konfliktu w trybie multiplayer – Japonia
• Odświeżony interfejs gracza modyfikowalny i łatwiejszy w
użyciu
• Detalistyczna grafika środowiska i postaci

Autor: Villemo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję