LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kings Bounty: The Legend

Kings Bounty: The Legend
Sztab VVeteranów
Tytuł: Kings Bounty: The Legend
Producent: Katauri Interactive
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategiczna/RPG
Premiera Pl:2008-10-24
Premiera Świat:
Autor: Kizik
Ocena
czytelników 88 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90% procent
Głosuj na tę grę!

King's Bounty: The Legend

Zagrzmijcie fanfary, uderzcie w bębny i zbierzcie się ludy aby wysłuchać mych słów! Starcy niech zbiorą się najprzód i wokoło mnie zasiądą aby poznać me wołanie. Oni rozpoznają, że mówię li tylko prawdę i żaden kłamliwy język nie może jej mocy zniweczyć. Oto nadchodzi! Zbliża się do nas niczym coś tak nieuchronnego jak noc po dniu i dzień po nocy. Otóż obwieszczam wam moi mili, że zaś kiedy rok ten minie i jeszcze miesiąc jego, tedy ujrzycie! King's Bounty ma na imię. Nie trwóżcie się dziatki i zacne dziewczęta i nie biadajcie starszyzno gdyż to nasz przyjaciel jest i odkupienie od wojen nas targających. Zapewne zmieszani jesteście bracia gdyż już niejeden z przybyszów mamił was przyjściem innego bohatera powszechnie znanego jako tajemny Battle Lord. Tenże człek dawno już zginął, a jakimś niewyjaśnionym magicznym cudem jego zbroja i jego nawet cechy! Tak bracia jego wigor i waleczność! Przenikały i podwoiły siły naszego wybawcy. Ktoś może zakrzyknąć ,że zaciemniam, że igram z waszą wiarą gdyż jest na tyle biegły w książkach lub na tyle stary aby wiedzieć, iż taki bohater kogo to ja opiewam już istniał! Tak, toż był przodek jego. Krew nie zastygła i jak feniks z popiołów się odradza tak jego legenda zajaśnieje nam jako znak nowej jutrzenki!
kings-bounty-the-legend-2580-1.jpg 1O nie sam on będzie za nas walczył! Będzie nam pomagał w naszych utrapieniach. Każdy kto będzie prosił otrzyma łaskę, lecz wiedzcie, że ma on z góry ustalony cel I nasze mizerne prośby będą tylko dodatkiem do jego chwalebnych zmagań. Zadaj mu misje, a on ją wypełni jak niegdyś w wielkich bitwach o Erathii w czasach kolejnych niedościgłych boskich dynastów Herosów władających przeogromną potęgą miecza przemocy I magii. Nie możemy ich wezwać do nas, bo już kolejna piąta wojna ich włościach się toczy I nie zna ona zmierzchu.

Proszę was, wspomóżcie go dobrym słowem I czynem. To najważniejsze! Gdyż nie zna on naszych miast I ostępów leśnych. Wskażcie I pomóżcie! Otrzymacie za to sowitą nagrodę. Przyłączcie się I walczcie jak przy Heroesach wojska zaciężne I narodowe. Pokażcie swą potęgę leś
ne stwory I magowie gdyż to jemu przynależy się palma zwycięscy. Pamiętajcie jednakże o tym, iż magia TUR u nas nie działa. Działa jedynie li tylko w walce, a zatem bądźcie ostrożni I przestrzeżcie Go. Powiedzcie: „Nasz świat podobnym w tej sprawie jest do zagórskich krain Etherlords gdzie odbywają się zmagania o esencje boskości”. Szepczcie mu o nie tylko naszej urodziwej I świetlistej krainie, ale o niezbadanych zakątkach innych również podziemnych królestw wchodzących w skład naszego otocznia. Nalegam o jego wspomożenie gdyż nasz przybysz nie może brać udziału bezpośredniego w walce. Pochodząc z innej sfery jest niczym anioł ze swoim gniewnym rozkazaniem.

Dwie moce będą mu towarzyszyć. Jedną będzie władać jak każdy bohater, zaś drugą wyższą w majestacie i sile przy specjalnych warunkach. Wszystkie zaklęcia trzymać kings-bounty-the-legend-2580-2.jpg 2będzie w księdze przedziwności. Nie jest dla mnie jasne czy przybędzie on pod postacią rycerza, maga, krasnoluda czy jakiejś jeszcze niesamowitej istoty. Ważne, że będzie jak pan psom rozkazywał twardą ręką acz sprawiedliwą nawet orkom czy niepokornym i dumnym jednorożcom, a gruchotał i kładł przeciwników pod swymi stopami. Nie straszny będzie mu kościany smok czy inna kreatura!

Oby obietnica, którą widziałem w mym widzeniu się spełniła. Tak... Na pewno się spełni, ale czy będzie tym czego oczekujemy? Więcej nie widziałem....Odejdźcie! Stary szaman nie ma już nic do powiedzenia....
Dominik Kiezik
E-mail autora: Kiezik(at)interia.pl
Autor: Kizik
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
30.06.2008 | Klemens » Nie wiem, czy komentarz odnosił się do podstawowyc
28.06.2008 | loQ » Jezus, co za debil. Jak się na HoMM nie znasz to s
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję