LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Football Liga Polska 2010

Football Liga Polska 2010
Sztab VVeteranów
Tytuł: Football Liga Polska 2010
Producent: IQ Publishing
Dystrybutor: IQ Publishing
Gatunek: Manager sportowy
Premiera Pl:2010-10-00
Premiera Świat:
Autor: spiderlo
Ocena
czytelników 67 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Football Liga Polska 2010

W październiku odbędzie się premiera nowej strategii sportowej PC Football Liga Polska 2010 wydanej przez IQ Publishing.
football-liga-polska-2010-5293-1.jpg 1Wydawca zapewnia, że gra będzie rewelacyjna. Od dawna nie było na rynku managera polskiej ligi. Ciekawe tylko, czy polska strategia dorówna swoim zagranicznym konkurentom - serii Football Manager, Championship Manager oraz FIFA Manager?

Z oficjalnych komunikatów wiadomo, że gracz będzie mógł poprowadzić ku chwale swój ulubiony klub i zarządzać nim nawet w najdrobniejszych aspektach funkcjonowania. Od gracza będzie z
ależało czy wprowadzi takie kluby jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok czy Legia Warszawa na europejskie salony. Możliwości jest wiele - gracz będzie dbał o finanse klubu prowadząc efektywną politykę transferową i szkoląc dostępnych zawodników.

Do dyspozycji gracza będzie 12 lig z Polski, Anglii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Francji. W Ekstraklasie oraz I lidze będzie grało 850 zawodników, z których każdy będzie miał unikatowe umiejętności, określone 3nowy-manager-pilkarski-wkrotce-w-sprzedazy-5293-2.jpg 26 parametrami. Obecność najsilniejszych europejskich lig wraz z naszą rodzimą Ekstraklasą i I ligą zapewni rozrywkę na wiele godzin.

Gracze będą mieli możliwość oglądania meczy w trybie 3D. Otrzymają edytor, w którym będą mogli tworzyć nowe drużyny i zmieniać nazwy stadionów. Dzięki edytorowi będzie można stworzyć klub z własnej miejscowości, który nie jest dostępny w grze i poprowadzić go do mistrzostwa Polski.

Gra zapowiada się obiecująco. Warto śledzić kolejne informacje na temat gry.

Autor: spiderlo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję