LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Assassins Creed III

Assassins Creed III
Sztab VVeteranów
Tytuł: Assassins Creed III
Producent: Ubisoft Studios
Dystrybutor: Ubisoft
Gatunek: przygodowa/akcja
Premiera Pl:2012-11-30
Premiera Świat:
Autor: spiderlo
Ocena
czytelników 39 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III to kolejna część kultowej już serii przygodowej, w której gracz wciela się w postać zabójcy. Tym razem akcja odbywa się w latach 1753-1783 w Ameryce Północnej a bohaterem jest Connor Kenway, syn Indianki i Brytyjczyka. Wioska Metysa zostaje doszczętnie zniszczona a on poprzysięga oprawcom zemstę. Tak rozpoczyna się rozgrywka!
assassins-creed-iii-juz-23-listopada-dostepna-w-sprzedazy!-8244-1.jpg 1W Assassin's Creed III poprawie uległa grafika, która wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Według producenta dużą zaletą będą przyjemne dla oczu i wykonane z dbałością o detale zmieniające się pory roku. Oprócz tego miejsca bitew - pamiątki chwały zwycięzców i zwyciężonych - zmieniają się po pewnym czasie tak jak to się działo w realnej przeszłości. Można więc po części stwierdzić, że świat w grze rozwi
ja się. W czasie rozgrywki bohater odwiedza tereny m.in. Nowego Jorku i Bostonu.

Fabuła, poza wplecieniem w inny rys historyczny, w zasadzie przebiega podobnie jak w poprzednich częściach i nie ma się czemu dziwić – to największy atut Assassin's Creed III. Connor odwiedza miasta, wędruje przez lasy, wspina się po skałach, dachach…i oczywiście zabija. Co istotne dla graczy - zmodyfikowano również system walki na efektowniejszy i bardziej&#assassins-creed-iii-juz-23-listopada-dostepna-w-sprzedazy!-8244-2.jpg 28230;zabójczy. Oprócz standardowej białej broni asasynów, Connor dysponuje i sprawnie włada również tomahawkiem. W grze nie zabraknie również widowiskowych bitew morskich oraz polowań na zwierzęta, których skóry zasilają fundusze bohatera.

Oficjalna światowa premiera odbędzie się 23 listopada 2012 roku (oraz 30 listopada w Polsce).

Gra do prawidłowego działania wymaga procesora Core 2 Duo 2.66 GHz, 4 GB RAM, karty grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 17 GB HDD i Windowsa Vista(SP2)/7(SP1)/8.

Autor: spiderlo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję