LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Anno 1404: Wenecja

Anno 1404: Wenecja
Sztab VVeteranów
Tytuł: Anno 1404: Wenecja
Producent: Related Designs
Dystrybutor: Ubisoft
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl:2010-02-25
Premiera Świat:
Autor: Dziadó
Ocena
czytelników 63 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Anno 1404: Wenecja

Już niedługo ujrzy światło dziennie pierwszy oficjalny dodatek do Anno 1404. Jak można się domyślić z tytułu, jej akcja będzie się dziać w późnośredniowiecznej (lub wczesnorenesansowej) Wenecji.
anno-1404-wenecja-4795-1.jpg 1Anno 1404: Wenecja jest pierwszym rozszerzeniem czwartej części popularnej serii strategii ekonomicznych. Tym razem będziemy mieli możliwość wpływu na rozwój jednego z największych miast kupieckich w ówczesnym świecie. Główna nowością ma jednak być wprowadzenie trybu multiplayer – gracze będą mieli możliwość rywalizacji w trybie versus, lub współpracy ze sobą w trybie cooperation. W jednej rozgrywce będzie mogło brać udział do ośmiu graczy. Starzy wyjadacze będą mieli nowe pole do popisu, nie od dziś w końcu wiadomo, że przeciwnik sieciowy często jest dużo cięższym rywalem, niż komputer nawet na najwyższym poziomie trudności.

Kolejną nowością wprowadzona przez dodatek, są zwiększone możliwości handlowe. Między innymi ma je zagwarantować prowadzenie dwóch nowych statków – małych i dużych kog. Będziemy mogli także bardziej aktywnie wpływać na rozrywkę. Zagwarantuje nam to na przykład możliwość skorzystania z usług tajnych zgromadzeń, które będą
dla nas sabotować lub infiltrować wroga na sposoby różnorakie. Jak widać, brudne zagrywki zawsze są w cenie. Można oczywiście wpływać na akcje w sposób bardziej kulturalny, wywierając (uprzejmy) nacisk na władze miasta w kwestii popełnianych przez nie decyzji podczas obrad.

Oczywiście dodatek wnosi także nowe misje handlowe (ponad 300) i przedmioty (około 60). Zadania będą się dzielić na „wyścigi handlowe” oraz „załadunek statków” (jakkolwiek można to rozumieć, może będzie bieganie z taczką na wyścigi, a może szalony rajd wozami pełnymi towarów w kierunku portu), także zagwarantowane jest kilka(naście) kolejnych godzin rozgrywki. Poza tym dojdzie także jeden nowy rodzaj wyspy – wyspa wulkaniczna. Będzie gdzie zatem wyjechać na wakacje.

Premiera dodatku już tuż tuż. Niestety, Ubisoft nie udostępnił graczom dema do przetestowania ich nowego produktu, jednak już za kilka tygodni dostaniemy znowu możliwość zapanowania nad całym światem kupieckim, przy okazji podziwiając piękną i malowniczą architekturę Wenecji.

Autor: Dziadó
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Jak zobaczyłem galerie pomyślałem: To tżeba kupić.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję