Inqistor
Stopien: Starszy sierżant
Gwiazdek: 982


Do gry: Space Empires IV jeszcze nie dla Polaków
Jak było do przewidzenia data premiery się "magicznie" przesunęła. Na stronie dystrybutora niby wszystko podobnie, a jednak 15 sierpnia. Ciekawe czy po 3 przesunięciu wydanie zostanie anulowane? Data: 2005-07-28
Do gry: Space Empires IV w Polsce
Firma Nicolas Games ma w planach wydać w Polsce 25 lipca Space Empires IV. Gra w pełnej polskiej wersji językowej (już widzę te wspaniałe godziny uzgadniania nazw wynalazków, grając w sieci z ludĽmi używającymi angielskiej wersji ;) ) zostanie opatrzona podtytułem DELUXE (zapewne jakaś nowa mutacja GOLD). Dodatkowo w zestawie Space Empires: Star Fury - dosyć zabawny symulator statku kosmicznego w uniwersum Space Empires (z identyczną grafiką modułów). Wiem, że były plany, aby można tam było polatać w galaktyce wygenerowanej w SEIV, ale czy w końcu to wprowadzono?
Cena tej przyjemności 49PLN - nie specjalnie tanio, jak za nienajnowsze gry (chociaż klasyki), ale i nie specjalnie drogo. W ten sposób w naszym kraju zostanie już wydana cała Wielka Trójka Strategii Kosmicznych (STARS!, Master of Orion II i Space Empires IV).

Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem. Data: 2005-07-18