LOGOWANIE
Zarejestruj sie

ZOMBI

ZOMBI
Sztab VVeteranów
Tytuł: ZOMBI
Producent: Straight Right
Dystrybutor: Ubisoft
Gatunek: FPS
Premiera Pl:2015-08-18
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70% procent
Głosuj na tę grę!

ZOMBI

Apokalipsa zombie jest często wybieranym motywem gier, jak i filmów. Coś czego nie można zatrzymać i czego można naprawdę się bać. Większość jednak fantazjuje z broniami i przecenia siły głównych bohaterów, robiąc z nich maszyny do zabijania. ZOMBI to pierwsza z gier, która nieco dojrzalej podchodzi do tematu.
zombi-survival-horror-22302-1.jpg 1To prawdziwy survival, gdzie czasem będziemy ociekać, czasem przemykać się niepostrzeżenie, a paczki z nabojami nie leżą na ulicy, co przecznicę. Jesteśmy zwykłym człowiekiem, trochę prowadzonym za rękę przez bardziej doświadczonego survivalowca, który obserwując nas poprzez kamery CCTV, dzięki czemu potrafi nas ostrzec, i dać kilka dobrych wskazówek. Nie znamy go, ale już na początku gry ratuje nam życie, a jego wskazówki wydają się być pomocne, więc brniemy w to dalej. A z czasem jak już zdobę
dziemy lepszy ekwipunek, nawet zrodzi się w naszej chorej głowie głupia myśl, by może coś innym popomagać...

Gra ma dwa poziomy trudności i 2 tryby. W jednym nasza śmierć jest permamentna, w drugim, po prostu budzimy się jako nowo uratowany survivor,  kontynuujemy zadanie mogąc odzyskać ekwipunek poprzedniego.

Gra ma pseudootwarty świat, podzielony na kilka małych zamkniętych mapek, ale w których możemy się poruszać jak chcemy, o ile przejścia nie są zablokowane. Bardzo ładnie się też starzeje graficzzombi-survival-horror-22302-2.jpg 2nie, bowiem, zarówno mechanika jak i grafika, nie wydają się być z zeszłej epoki, ba, nawet dorównuje niektórym teraźniejszym produkcjom. Jest brutalna, krwista, a niektóre sceny zdecydowanie projektował psychopata - wizyta w przedszkolu epicka! Świetnie odwzorowany klimat, jak i londyńskie lokacje.

Oczywiście Ubisoft nie byłby sobą, jakby poprawnie przetestował produkcję, więc niektóre bugi, w szczególności latające, martwe ciała, bywają naprawdę śmieszne. Mimo to nie przeszkadzają szczególnie w rozgrywce, więc tak czy siak mogę polecić gierkę.

Autor: tenshi_chan
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję