LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Singles 2: Triple Trouble

Singles 2: Triple Trouble
Sztab VVeteranów
Tytuł: Singles 2: Triple Trouble
Producent: Rotobee
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: sim
Premiera Pl:2005-10-21
Premiera Świat:
Autor: 901
Ocena
czytelników 72 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65% procent
Głosuj na tę grę!
Singles 2: Triple Trouble

Singles 2: Triple TroubleBędzie się działo… w zeszłym roku pojawiła się, jakże ambitna, produkcja zatytułowana Singles: Flirt Up Your Life. Oczywiście to gra dla dorosłych, więc wszystkim, którzy nie osiągnęli jeszcze szesnastki bardzo dziękujemy. W owej grze na wzór The Sims mieliśmy do dyspozycji miłą parę przyjaciół od serca. Oczywiście zupełnym zbiegiem okoliczności tak się stało, że nasza para zamieszkuje razem. Każdy chyba już wie jakie za tym idą plusy i minusy. Ale zapomnijmy o jedynce, to już przeżytek! Teraz pojawił się sequel i mamy do zabawy mały trójkącik, czyli parę z małym deserem.


Singles 2 Triple Trouble 204255,1

Impreza na basenie, zapraszamy!


Nie chcieliście zobaczyć jak to jest, kiedy mamy do dyspozycji dwa gorące kociaki, zamieszkujące z nami pod jednym dachem? Pewnie nie, ja też wolę gry komputerowe. No to żeśmy sobie pożartowali, haha. Chociaż z drugiej strony, kiedy zbliżają się te dni w miesiącu, kiedy kobiecy silnik automatycznie wymienia olej, może to prowadzić do bardzo przewlekłych oraz brzemiennych w skutkach sytuacji, na które zwykły śmiertelnik nie ma wpływu. Na całe szczęście w grze ten aspekt jest pominięty i nie musimy sobie nim zawracać głowy, bo przecież gdzie mielibyśmy się schować przed rozszalałą współlokatorką?

Jednakże przejdźmy dalej: czym by była gra dla dorosłych bez odpowiedniej oprawy muzycznej? Te delikatne tony, rozluźniające mięśnie i subtelne dźwięki wydawane jednym tchnieniem, które rozpływają się po całym pokoju echem pożądania, by za moment zniknąć pod wpływem przemijającej chwili. Doskonale podrażnione zmysły są już gotowe, aby zanurzyć się w rozgrywkę. Nawet jeśli będziecie się trzymać rękoma i nogami, to wasza podświadomość przemówi wam do rozsądku i sama popchnie do odpowiednich reakcji związanych z dalszą częścią gry.

Nie zwlekając dłużej przechodzimy do rozgrywki i tutaj mamy aż dwa pełne intrygi oraz tajemniczości tryby rozgrywki. Pierwszy to historia, szybko ją kliknąłem, bo była u góry i jak na złość wyskakuje drugi ekran wyboru. To coś dla tych co to lubią dzielić się na grupy, w końcu jak jestem ziomalem, to bujam się z ziomalami, a kobitki na Wenus porzucimy. Stanowczo odradzam takie podejście z bardzo prostego powodu: otóż takie działanie może spowodować, że gra straci trochę na swoim uroku. Mało tego, czasami możemy sami sobie odebrać radość płynącą z niektórych opcji, których możemy doświadczyć opiekując się dziewczyną, a których z całą pewnością nie będziemy w stanie przeżyć sterując chłopakiem, bądź odwrotnie, ale to już zależy od naszych orientacji seksualnych, to znaczy płciowych. Historia jest prosta i zrozumiała: Josh bądź Anna, zależy od wyboru, miał(a) biedak(czka) taki straszny rok i zerwał(a) ze swoim chłopakiem albo dziewczyną.

Chłop jak to chłop, długo się tam nie przejmował i się przeniósł. Nowe miasto, nowe mieszkanie, nowa lokatorka i powód naszego wyjazdu. Jak pech to pech, ale trójkącik brzmi nieźle. Para spod prysznica jakby gęstsza niż u poprzednika, jednak czasami widać dorodne rodzyneczki. Cenzura mimo wszystko robi swoje. Nie to, żeby to była najważniejsza część gry, na którą z niecierpliwością czekałem, tylko wiecie, niuanse związane z rozgrywką podczas treningu, kiedy to zaznajamiamy się z szeroką gamą możliwości, a dokładniej potrzeb jakie nam zaserwowali wspaniałomyślni programiści, skupia się na higienie jako jednej z podstawowych potrzeb naszego bohatera i dlatego warto podkreślić jej znaczenie w grze. Albowiem higiena jest na drugim miejscu, jeśli chodzi o ważność wszystkich naszych potrzeb i bynajmniej na pierwszym nie jest erotyka, tylko jedzenie! Poza tym, bez ręcznika nie wychodzą, normalnie jakby się z nim oddawały przyjemnościom higieny, a co najciekawsze, kiedy już wyjdą, to ten ręcznik jest suchy. Ach te panie, jak one to robią?


Singles 2 Triple Trouble 204258,2

Zamawiała pani serenadę? Nie? To na koszt firmy!


Singles 2: Triple Trouble

| 1 | 2 | następna >>
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję