LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Neighbours From Hell 2

Neighbours From Hell 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: Neighbours From Hell 2
Producent: JoWooD
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl:2004-07-08
Premiera Świat:
Autor: 91
Ocena
czytelników 71 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!
Neighbours From Hell 2

Neighbours From Hell 2

„101 sposobów uprzykrzania życia”

Nasz bohater Woody potrafi dręczyć swojego sąsiada z niespotykaną wręcz fantazją. Lubi się on wychylać przez drewniany mostek? Podpiłujmy więc nieco barierkę, a do płynącej niżej rzeczki dodatkowo wrzućmy elektrycznego węgorza! Zostawił buty przed wejściem do świątyni? Szybko włóżmy mu w nie psią kupę! Zamierza łobuz podnosić ciężary? W porządku, jednak wcześniej obsypmy sztangę pchłami, by zaczęły go gryźć jak już będzie miał zajęte ręce! Znakomicie skutkują też wszystkie pomysły zaczerpnięte chociażby z kreskówek o Króliku Bugsie- ubrudzenie papieru toaletowego przyprawą chilii, zamienienie piłki do ping-ponga jajkiem, czy też smarowanie petard klejem. Przy odrobinie szczęścia możecie sprawić, iż sąsiad dostanie dodatkowe lanie od swojej żony lub matki! Oj, tych wakacji facet mile wspominać nie będzie.

Dzień zemsty za kupę na trawniku!
Z sąsiadami kłopoty ma chyba każdy. Łobuzy głośno puszczają wsiową muzykę w środku nocy, parkują samochód na naszym miejscu, wiecznie przyłażą "pożyczać" cukier, a ich pies uwielbia załatwiać się w naszym ogródku. Dość tego, czas odpłacić im pięknym za nadobne, idziemy na wojnę!

Pocztówka z wakacji
W grze wcielamy się w kolesia o imieniu Woody, który to bierze udział w przedziwnym reality show polegającym na robieniu dowcipów znienawidzonym sąsiadom. Wraz z telewizyjnymi kamerami nasz bohater postanawia wyruszyć z nimi na wakacje starając się w jak najbardziej złośliwy sposób zrujnować im urlop. Sama gra jest niezwykle prosta, przypominając pod względem technicznym klasyczną, dwuwymiarową przygodówkę . Różnica jest taka, iż Neighbours From Hell 2 zawiera wyłącznie to, co tygrysy lubią najbardziej- same zagadki polegające na zbieraniu przedmiotów i używaniu ich w innych miejscach! Obszar po którym się poruszamy jest bardzo mały, jednorazowo znajdziemy więc ich tylko kilka. Dzięki temu nie będzie większych problemów z tym by odgadnąć, w jaki sposób mamy je użyć-w ostateczności można bowiem próbować wszystkiego na wszystkim. Jedynym utrudnieniem jest fakt, iż musimy unikać naszego sąsiada, albowiem jeśli jednocześnie znajdziemy się z nim w tej samej lokacji, to wariat nakopie nam w tyłek. Równie niebezpieczna jest jego mamusia- możecie mi wierzyć, iż ta starsza pani ma lewy sierpowy niczym nasz Endju Golota.
Neighbours From Hell 2 163125,1

Łódka pełna zupy pomidorowej;)


Kilogram dobrego humoru
Główną zaletą gry jest jej prostota- system sterowania jest niezwykle przyjazny i już po kilku chwilach dokładnie wiadomo o co w grze chodzi. Zagadki są stosunkowo proste, dzięki czemu szybko przemy do przodu, co chwila zwijając się ze śmiechu podczas oglądania problemów naszego sąsiada. Jest to jedna z nielicznych gier które można polecić wszystkim (poza ponurakami), bez względu na wiek czy też doświadczenie. Do pomyślnego ukończenia etapu należy spłatać sąsiadowi przeważnie pięć figli co powinno udać się nawet dzieciom. Bardziej ambitni gracze mogą jednak spróbować przygotować maksymalną ilość pułapek dodatkowo zastawiają je w jednym ciągu, dzięki czemu nasz sąsiad nie będzie miał chwili odpoczynku i niemal pęknie ze złości, a my w ten sposób otrzymamy dodatkową premię punktową.

Neighbours From Hell 2

| 1 | 2 | następna >>
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
31.05.2009 | Szymiii » Kozacka gra w złego sąsiada. Ciekawe co by się sta
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 80%
Sąsiedzi z Piekła rodem 2 to nietyp
Tigikamil - 80%
więcej recenzji dodaj recenzję