LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać ujawnione w maju

Tom Henderson, czyli sprawdzony leaker, zdradził, że kontynuacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się w ostatnim kwartale tego roku.

Według Hendersona sequel zostanie ujawniony 4 maja i autorzy już rozpoczęli przygotowania do tego wydarzenia. W tym dniu odbywa się coroczne święto fanów marki Star Wars, w ramach którego zapowiadanych jest wiele nowych projektów z tego uniwersum. Wczoraj poinformowano, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukaże się 5 kwietnia 2022 roku. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby miesiąc później pokazać światu Star Wars Jedi: Fallen Order 2, gdyż prezentacja tej produkcji nie przyćmi w żaden sposób premiery klockowej odsłony marki.

Te doniesienia pokrywają się z plotkami sprzed kilku tygodni, w których również była mowa o premierze pod koniec tego roku oraz możliwej zapowiedzi gry w dniu 4 maja. Ujawnił je zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb z serwisu Venture Beat. Fakt, że teraz potwierdza je Henderson, zwiększa szansę, że te plotki znajdą pokrycie w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że od kilku lat wiadomo, iż studio Respawn Entertainment pracuje nad kontynuacją Star Wars Jedi: Fallen Order. Pierwsza część została wydana w listopadzie 2019 r. na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Z kolei w czerwcu ubiegłego roku zadebiutowały wersje dedykowane konsolom Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2022-01-21 11:23:22