LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Blizzard przeprasza i obiecuje poprawę; gry otrzymają regularne aktualizacje

Blizzard kontynuuje proces naprawy swojego wizerunku.

Od dłuższego czasu Blizzard boryka się z bardzo dużym kryzysem wizerunkowym. Nie powinny więc nikogo dziwić liczne działania studia, mające na celu poprawę sytuacji. Z kolejną tego rodzaju inicjatywą spotkaliśmy się wczoraj. Na stronie firmy pojawił się tekst autorstwa samego szefa Blizzarda, czyli Mike’a Ybarry.

W gruncie rzeczy jest to swego rodzaju manifest, mający zapewnić graczy, że studio zmierza w dobrym kierunku. Czytamy w nim, że firma aktywnie przygląda się komentarzom społeczności,i zamieszczanym na forach oraz w mediach społecznościowych. Blizzard ma brać do serca rady fanów oraz działać w celu dalszej poprawy komunikacji na linii studio-gracze.

Ponadto wiele zmian zajść ma także w strukturach firmy. Absolutnym priorytetem będzie wykreowanie nowej kultury studia, która ma być przyjazna dla wszystkich pracowników. W realizacji tego zadania pomogą osoby, które obejmą całkowicie nowe stanowiska. W firmie pojawią się więc Culture leader oraz Diversity, Equity, and Inclusion leader. Zmianom poddany zostanie również dział HR, który pozyska nowego szefa odpowiedzialnego za organizację jego dalszych poczynań.

Mike Ybarra zapewnił też, że część zmian wpłynie pozytywnie na graczy. Istniejące już tytuły studia mają bowiem otrzymywać w przyszłości nową zawartość o wiele częściej niż dotychczas. Za tydzień Blizzard podzieli się ze światem kolejnymi informacjami, które mają być wyjątkowo atrakcyjne dla fanów.

Źródło:
Przemysław Dygas - GRY-OnLine


Klemens
2022-01-21 14:15:09