LOGOWANIE
Zarejestruj sie

XCOM 2

XCOM 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: XCOM 2
Producent: Firaxis Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:2016-02-05
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 1 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

XCOM 2 za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Amnesia Rebirth

Insurmountable oraz XCOM 2 można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Obie można odebrać do 21 kwietnia.
Insurmountable to opracowana przez niezależne studio ByteRockers’ Games gra eksploracyjna z elementami survivalowymi. W ramach zabawy wcielamy się we wspinacza, którego zadaniem jest wdrapanie się na wierzchołki trzech coraz wyższych i trudniejszych, generowanych proceduralnie szczytów. Zanim przystąpimy do ataku na szczyt, musimy dokładnie obejrzeć górę, wybrać optymalne ścieżki itp. Koniec końców i tak jednak przyjdzie nam stawić czoła najróżniejszym przeciwnościom losu, na czele z brakiem tlenu, wygłodniałą zwierzyną, pogodą, przeszkodami terenowymi, wychłodzeniem, zmęczeniem i całą masą innych wydarzeń losowych.

W serwisie Metacritic Insurmountable ma średnią ocen z recenzji branżowych na poziomie 74/100 (na podstawie ośmiu opinii). Tytuł nie oferuje polskiej wersji językowej.

Z kolei XCOM 2 jest kolejną odsłoną kultowej serii turowych strategii, w których naszym zada
niem jest poprowadzenie organizacji dążącej do wyparcia z Ziemi kosmicznych najeźdźców. W trakcie rozgrywki toczymy taktyczne starcia, w których musimy wydawać rozkazy naszym podkomendnym (reprezentującym różne klasy i umiejętności), uważnie planować kolejne posunięcia na mapie świata i wybierać miejsca, w które chcemy uderzyć. Ponadto konieczne jest także dbanie o rozwój siatki ruchu oporu, rozbudowę bazy wypadowej czy badanie nowych technologii.

Pecetowa wersja XCOM 2 może pochwalić się średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 88/100 (na podstawie 104 recenzji). Tytuł zawiera polską wersję językową (obejmującą tylko napisy).

Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Riverbond oraz Amnesia Rebirth.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję