LOGOWANIE
Zarejestruj sie

XCOM 2

XCOM 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: XCOM 2
Producent: Firaxis Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:2016-02-05
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 1 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Long War 2 do XCOM 2 już dostępne

Ledwo co informowaliśmy o pierwszych szczegółach związanych z dużą, darmową modyfikacją Long War 2 do gry XCOM 2, a tu projekt już zadebiutował na rynku.
Deweloperzy ze studia Pavonis Interactive zaznaczyli, że jest to „całkowita przemiana” produkcji, zawiera nowy plik XComGame.upk, więc inne mody mogą mieć problemy z poprawnym działaniem po zainstalowaniu Long War 2.

Jak donosiliśmy wczoraj, projekt wprowadza poważne zmiany w warstwie strategicznej XCOM 2. W każdym regionie, z którym mieliśmy kontakt pojawiają się rebelianci, a my przypisujemy im różne zadania (szukanie zasobów, rekrutowanie nowych żołnierzy oraz zbieranie informacji wywiadowczych). Dodatkowo w poszczególnych lokacjach można umieszczać doradców (dają pewne bonusy) oraz rozmieszczać jednocześnie wiele oddziałów, infiltrujących kilka celów naraz. W mod
yfikacji pojawiła się także ulepszona sztuczna inteligencja, sprawująca kontrolę na polu bitwy, oraz strategiczne SI odpowiadające za działania ADVENT. Według deweloperów wszystko to przekłada się na znacznie dłuższą kampanię, którą ukończycie zaliczając 100, a być może nawet 120 misji.

Jeżeli więc przeszliście XCOM 2 na wszelkie możliwe sposoby i szukaliście pretekstu, by spędzić z grą jeszcze trochę czasu, to gorąco zachęcamy do sprawdzenia Long War 2. Mod współpracuje z wszystkimi wersjami językowymi gry, ale nie można w niego grać przy użyciu padów. Obecnie dostępna jest także tylko wersja na Windowsa – posiadacze komputerów Mac i fani systemu operacyjnego Linux na razie muszą obejść się smakiem.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję