LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Valheim

Valheim
Sztab VVeteranów
Tytuł: Valheim
Producent: Iron Gate AB
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 90 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Valheim z lodowymi jaskiniami i poprawionym działaniem na Steam Decku

Rozwój Valheim trwa w najlepsze.
Deweloperzy z niezależnego studia Iron Gate obiecali, że będą świętować pierwsze urodziny produkcji przez cały luty, i najwyraźniej zamierzają dotrzymać słowa. Dwa dni temu wydali bowiem patch 0.207.15 – na razie jego zawartość trafiła jedynie do testowej wersji gry, ale już wkrótce powinna być dostępna dla wszystkich.

Główną atrakcją owej aktualizacji są lodowe jaskinie, o których pisaliśmy jeszcze w październiku. Zostały one dodane do biomu Góry (Mountains). W gruncie rzeczy jest to cały nowy loch – możemy w nim spotkać unikalnych wrogów (tj. nietoperza, kultystę i ulva, czyli istotę podobną do wilkołaka, nieco przypominającą obecnego już w grze fenringa), znaleźć niedostępne wcześniej elementy ekwipunku (trzyelementowy zestaw Fenris), broń (Flesh
Rippers) i materiały do craftingu, a także wziąć udział w wydarzeniu „You stirred the cauldron”.

Poza świeżą zawartością gracze mogą liczyć na garść poprawek czy usprawnień. Obejmują one interfejs, tryb Nomap czy uciążliwy błąd, który utrudniał zbieranie przedmiotów składowanych na jednym „stosie”, gdy mieliśmy pełny ekwipunek.

Warto jeszcze nadmienić, że patch 0.207.15 wprowadził pełną obsługę kontrolera (pada). Co więcej, po zainstalowaniu aktualizacji nie powinny występować problemy w działaniu Valheim na platformie Steam Deck.

Źródło:
"hexx0" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję