LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Valheim

Valheim
Sztab VVeteranów
Tytuł: Valheim
Producent: Iron Gate AB
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 90 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Patch do Valheim ułatwia korzystanie z motyki

Wczoraj do Valheim zawitał patch 0.150.3.
Spośród zmian, które wprowadza świeża aktualizacja, gracze najbardziej zwrócili uwagę na te, które ułatwiają kształtowanie terenu przy pomocy narzędzi, a szczególnie podnoszenie gruntu z użyciem motyki. Punkt, który przykuł uwagę graczy głosi:

Zmniejszono liczbę kamieni potrzebnych do podniesienia ziemi za pomocą motyki.

Ta zmiana ma pomóc w ważnym aspekcie budowania baz i przygotowywania gruntu pod nasze budynki. Jak zauważają gracze, teraz do jednorazowego podniesienia terenu wystarczą 2 kamienie w naszym ekwipunku zamiast dotychczasowych 4, jednak są pewne ograniczenia, które nie spotkały się z takim entuzjazmem:

Teraz wystarczą 2 kamienie, ale zmienili/naprawil
i motykę tak, że nie można już podnieść ziemi do istniejącej krawędzi za pomocą jednego kliknięcia. Teraz trzeba klikać pojedynczo - myślę, że koszt 2 kamieni nie będzie w stanie tego zrównoważyć
- pisze Rasdit.

Ponadto aktualizacja dodaje nowy system modyfikacji terenu, który ma sprawić, że ładowanie będzie szybsze i płynniejsze w przypadku obszarów, gdzie teren został znacznie zmieniony. Poza tym aktualizacja naprawia różne bugi pokroju draugrów spawnujących się w środku kamieni, czy poprawia doczytywanie się świata na bieżąco.

Źródło:
"Qskan" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję