LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Valheim

Valheim
Sztab VVeteranów
Tytuł: Valheim
Producent: Iron Gate AB
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 90 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Gracze Valheim pomagają innym odzyskiwać utracone przedmioty

Jeśli gracie w Valheim jakiś czas, to z pewnością zdarzyło Wam się umrzeć i stracić swój dobytek.
Dotarcie do nagrobka i odzyskanie mienia w podobnych sytuacjach bywa nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli podejmujemy się takiej próby samotnie. Na szczęście wcale nie musimy – z pomocą chętnie przyjdą nam gracze z wyspecjalizowanej grupy Body Recovery Squad, która zupełnie za darmo wspiera członków społeczności gry w tego typu trudnych momentach.

Pomysł stworzenia grupy BRS pojawił się po tym, jak jej założyciel – gracz o ksywie Rim Jaynor – niemal stracił wszystko po starciu z potworem. Z opresji udało mu się wyjść dzięki pobliskiemu portalowi, który umożliwił wezwanie innej osoby do pomocy. Gracze biorący udział w tym zdarzeniu zdali sobie sprawę, że nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia, i postanowili coś z tym zrobić.

Mieliśmy szczęście, że w pobliżu był portal i inny przyjaciel, który nie był z nami (w chwili śmierci - przyp. red.). W naszym przypadku zabranie rzeczy wymagało tylko szybkiego biegu z powrotem przez portal. Dyskutując p
otem o tych wydarzeniach, pomyśleliśmy „a co by było, gdybyśmy nie mieli tyle szczęścia? Wrócilibyśmy do epoki kamienia łupanego!”
– powiedział Rim Jaynor redaktorom Eurogamera.

Warto odnotować, że w Valheim niepowodzenie przy próbie odzyskania sprzętu oznacza jego bezpowrotną utratę, co dla niektórych graczy jest niemałym ciosem. Z tego powodu misje ratunkowe są też dużą odpowiedzialnością i grupa podchodzi do swojej działalności z zaskakującą powagą. Do BRS nie przyjmuje się każdego – od rekrutów wymagany jest odpowiedni ekwipunek oraz doświadczenie w Valheim. Jak dotychczas Body Recovery Sqad ma piętnaścioro członków.

Z pomocy grupy Body Recovery Squad skorzystało już ponad stu graczy, a kolejne prośby ciągle się pojawiają.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję