LOGOWANIE
Zarejestruj sie

UFO: Extraterrestrials

UFO: Extraterrestrials
Sztab VVeteranów
Tytuł: UFO: Extraterrestrials
Producent: Chaos Concept
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2007-09-14
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 79% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 35 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
UFO: Extraterrestrials Screen 1 UFO: Extraterrestrials Screen 2 UFO: Extraterrestrials Screen 3
UFO: Extraterrestrials jest strategią turową wzorowaną na UFO: Enemy Unknown. Zadaniem gracza jest odparcie inwazji wrogo nastawionych kosmitów planujących zniewolić ostatnią z należących do ludzi planetę – Esperanzę. Stojąc na czele militarnej organizacji CAF (Counter Alien Forces) będziesz musiał kierować odważne oddziały do zbrojnej walki z obcymi, zestrzeliwać wrogie latające spodki, dbać o dobre stosunki z rządami planety, nieustannie rozwijać mogące przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę technologie i dbać o zaplecze finansowe.
Dobry, aczkolwiek wielokrotnie już wykorzystany, pomysł nie doczekał się niestety przyzwoitej realizacji. Cała mechanika rozgrywki jest nieudolną kopią w większości przestarzałych rozwiązań występujących w Enemy Unknown. Wielkim minusem UFO: Extraterrestrials jest anachroniczna i w dodatku brzydka oprawa graficzna. Muzyka stoi na przyzwoitym poziomie, dźwięki natomiast zachęcają do roztrzaskania głośników.

UFO: Extraterrestrials jest grą wtórną, brzydką i monotonną – może zapewnić kilka godzin rozrywki, ale jedynie fanatykom serii lub sentymentalnym weteranom strategii turowych.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję