LOGOWANIE
Zarejestruj sie

UFO - Decydujące Starcie

UFO - Decydujące Starcie
Sztab VVeteranów
Tytuł: UFO - Decydujące Starcie
Producent: Altar Interactive
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2005-11-23
Premiera Świat:
Autor: gary_joiner
Ocena
czytelników 86% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
UFO - Decydujące Starcie Screen 1 UFO - Decydujące Starcie Screen 2 UFO - Decydujące Starcie Screen 3
UFO - Decydujące Starcie przenosi gracza w niepokojącą przyszłość roku 2054. Pół wieku wcześniej Ziemia została zaatakowana tajemniczą bronią biologiczną, która uczyniła powierzchnię planety niezdolną do podtrzymywania życia – w każdym razie nie ludzkiego.
Nieliczni ludzie, którym udało się przetrwać będącą dziełem kosmitów apokalipsę zmuszeni zostali do ucieczki z ojczystego globu na zawieszone na orbicie okołoziemskiej stacje – samowystarczalne latające wyspy zwane Laputami. Jednak w ciągu pięćdziesięciu lat społeczność niedobitków popadała w coraz większy rozkład. Wewnętrzne konflikty i nieudolne rządy doprowadziły do niszczącej rewolty. Ci, którym udało się przetrwać nie innego wyjścia niż powrócić na Ziemię, kierowani nadzieję, że uda im się ponownie uczynić z niej swój dom.

UFO - Decydujące Starcie jest strategiczną grą łączącą taktyczną rozgrywkę w czasie rzeczywistym z elementami zarządzania i dyplomacji oraz śladową ilością RPG. Gracz ma za zadanie kierować rozgrywanymi na niewielką skalę potyczkami, dbać o dostęp i ilość dostępnych ludziom surowców oraz rozwijać infrastrukturę i technologię tak by móc stawić czoła czyhającym na ludzkość zagrożeniom. Największy nacisk położony jest na potyczki, które niestety nie zostały optymalnie opracowane. Za sprawą ograniczonej liczby lokacji i dość prymitywnego AI komputerowych przeciwników gra może szybko stać się monotonna. Na uwagę zasługuje fakt, że UFO jest łatwe do modyfikacji przez graczy, twórcy gry wręcz do tworzenia takich modyfikacji zachęcają więc w internecie można znaleźć “dodatki”, które znacząco grę urozmaicają oraz zwiększają przyjemność z rozgrywki.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
06.08.2010 | blazejco12345 » To jest po prostu super.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję