LOGOWANIE
Zarejestruj sie

UBOAT

UBOAT
Sztab VVeteranów
Tytuł: UBOAT
Producent: Deep Water Studio
Dystrybutor: Cenega S.A.
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
UBOAT Screen 1 UBOAT Screen 2
UBOAT to symulator wojenny.
Twórcy UBOAT oferują na chwilę obecną dwa tryby rozgrywki, a mianowicie dość rozbudowany tutorial oraz „piaskownicę”. Trzeba im tutaj oddać rozmach, albowiem choć teoretycznie wszystkie one winny pełnić rolę służebną wobec kampanii właściwej, to o prawdziwej żywotności tytułu zwykła decydować ta ostatnia, no może jeszcze z trybem (kreacji) scenariuszy wpadkowych.

Już na wstępie warto zauważyć, iż gra jest produkcją bardzo złożoną, o czym gracz może się przekonać na samym początku samouczka, gdy dane mu będzie zaokrętować się… przy wykorzystaniu perspektywy pierwszej osoby. Każdy gracz oswojony z WSAD-em poczuje się tu jak ryba w wodzie, a wyeksponowanie hot-pointy tylko utwierdzą go w ciepłych myślach o twórcach.

Tu wszakże pojawia się zaskoczenie, albowiem w istocie rzeczona produkcja oferuje aż trzy niezależne od siebie moduły – pierwszoosobowy, tryb zarządzania taktycznego oraz swego rodzaju moduł strategiczny, podczas którego dane nam będzie ustalać ogólny kurs okrętu z wykorzystaniem map całych akwenów wodnych. Co zaś najbardziej fantastyczne – możemy swobodnie się przerzucać między tymi perspektywami, choć trzeba pamiętać o tym, że na tle każdego z nich nieco inaczej sprawują się klawisze kierunkowe.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję