LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tycoon City: New York

Tycoon City: New York
Sztab VVeteranów
Tytuł: Tycoon City: New York
Producent: Deep Red Games
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2007-04-13
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 84% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Tycoon City: New York Screen 1 Tycoon City: New York Screen 2 Tycoon City: New York Screen 3
To Strategia ekonomiczna polegająca na rozbudowie Nowego Jorku. Tworzymy imperium biznesowe na obszarze dwunastu dzielnic Manhattanu umieszczając w nich obiekty o różnym przeznaczeniu (hotele, restauracje, biurowce, atrakcje turystyczne, pomniki). Każde przedsięwzięcie to potencjalne źródło dochodów, które można przeznaczyć na udoskonalenie istniejących obiektów i ekspansję na nowych terenach.
Kluczem do sukcesu jest dbanie o mieszkańców - gracz musi stawiać obiekty zaspokające ich zróżnicowane potrzeby. Należy ich także zachęcać do korzystania z obiektów, reklamując się na billboardach, szyldach i neonach. Gra świetnie oddaje atmosferę tętniącej życiem metropolii oraz symulację jej rozwoju.

W grę zaimplementowano dwa tryby gry: klasyczny Sandbox (pozwalający od razu na zabudowę wszystkich dostępnych w grze obszarów bez konieczności ich stopniowego odkrywania) i kampaniopodobny tryb Build New York (warunkiem rozpoczęcia zabudowy następnej dzielnicy jest wykonanie określonych zadań).

Spodobać graczowi może się szczegółowa warstwa wizualna oddająca Manhattan z właściwą dokładnościa. Wielu zadowoli też zapewne wykreowanie własnego Nowego Yorku z najskrytszych marzeń.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję