LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Two Point Hospital

Two Point Hospital
Sztab VVeteranów
Tytuł: Two Point Hospital
Producent: Two Point Studios
Dystrybutor:
Gatunek: Tycoon
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Two Point Hospital Screen 1 Two Point Hospital Screen 2
Two Point Hospital to tycoon pozwalający nam pokierować siecią szpitali.
Zaczynamy ze stosunkowo nieznaczną liczbą funduszy oraz jednokondygnacyjnym budynku w stanie deweloperskim, który musimy zagospodarować stosownymi pomieszczeniami, jak też zaopatrzyć w adekwatny personel – i zacząć zarabiać pieniądze. Z reguły jednak dane misje wymagają czegoś więcej, więc rachunek ekonomiczny nie pełni roli wyroczni, lecz raczej środka do celu.

Trudno było wymyśleć proch, autorzy jednak nie zadawali sobie tego trudu. Zaczynamy od postawienia naprzeciw drzwi wejściowych biurka recepcji (bądź też konstruujemy cały stosowny panel), obok plasujemy gabinet internistyczny, który jednak jest tylko początkiem. Dysponując bowiem biegłym lekarzem – bądź szczęściem – możemy potencjalnego pacjenta od razu skierować ku właściwemu leczeniu. Niejednokrotnie jednak konieczne będzie przeprowadzenie bardziej zaawansowanej diagnostyki. Tak czy owak musimy niezwłocznie wznosić kolejne pomieszczenia i kolejne, troszcząc się jednocześnie nie tylko o zdrowie przybyszy, co również ich komfort, zaspokajając ich potrzeby w zakresie miejsc do siedzenia, stosownej (nie za wysokiej oraz nie za niskiej) temperatury, zaspokajać ich głód i pragnienie, zarazem umożliwiając opróżnienie pęcherzy, w sytuacjach nagłych zaś umożliwić wykonanie refluksu do kubła na śmieci a nie po prostu na podłogę (co zresztą wyzwala reakcję łańcuchową).

Nasz personel dzieli się na cztery kategorie – asystentów (recepcjonistów), lekarzy, pielęgniarzy oraz dozorców (konserwatorów) – którzy z kolei mogą (i powinni) posiadać dalsze specjalizacje. Nie każdy lekarz upora się bowiem ze schorzeniami psychicznymi czy będzie w stanie operować, nie każdy dozorca będzie potrafił ulepszyć sprzęt… czy złapać ducha, a i nie każdy asystent będzie potrafił sensownie poprowadzić kampanię marketingową.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
25.02.2019 | tenshi_chan » Świetna gierka, tylko czemu ciągle mnie informuje
25.02.2019 | tenshi_chan » Świetna gierka, tylko czemu ciągle mnie informuje
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję