LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tropico Antologia

Tropico Antologia
Sztab VVeteranów
Tytuł: Tropico Antologia
Producent: PopTop Software
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-05-19
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 83% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Tropico Antologia Screen 1 Tropico Antologia Screen 2 Tropico Antologia Screen 3
Tropico to jedna ze starszych gier strategicznych. Panowie z Cenegi postanowili odświeżyć ten tytuł wydając Antologię. Znajdziemy w niej grę Tropico, dodatek do niej Rajską Wyspę, oraz Tropico 2: Zatokę piratów. Cały ten zestaw pozwala doskonale zaobserwować ewolucję serii, oraz zasmakować drzemiącej w niej od lat grywalności.
W grze Tropico oraz dodatku Rajska Wyspa wcielamy się w postać dyktatora kierującego wyspą. Naszym zadaniem jest doprowadzenie wyspy do rozkwitu, ludzi do szczęścia a własnego portfela do „pękatości” ;). Nie ma tutaj kampanii samej w sobie. Jest za to cała masa misji o różnych tematach i poziomach trudności. Bardzo często są one ograniczone czasowo więc pospiech jest wskazany. Do naszych obowiązków należeć będzie stawianie odpowiednich budynków przyciągających turystów, oraz produkujących zużywane dobra. Nie możemy także zapominać o potrzebach naszych robotników, którzy muszą dostawać pensje, jedzenie oraz odpowiednie zakwaterowanie.

W Tropico 2 zaś wcielimy się w pirata, który także posiada własną wyspę. Tutaj jednak nie ma robotników i turystów. Są niewolnicy, których musimy pilnować (uciekają gdy tylko nadarzy się ku temu okazja), oraz piraci, którym musimy dogadzać. Wszelkiego rodzaju burdele, speluny i tawerny są dla rzezimieszków niezwykłą atrakcją. A szczęśliwy pirat zdobędzie na morzu więcej łupów, którego część na pewno trafi no naszej prywatnej szkatuły. Reszta zaś trafi do kieszeni łotrów, którzy z pewnością wydadzą je w naszych barach i domach hazardu.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję