LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer
Sztab VVeteranów
Tytuł: Total War: Warhammer
Producent: Creative Assembly
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RTS
Premiera Pl:2016-05-24
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 2 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!

Twórcy serii Total War biorą się za Warhammera Fantasy

Studio Creative Assembly, odpowiedzialne za serię Total War, bierze się za stworzenie produkcji w uniwersum Warhammera Fantasy. Na podstawie nowej umowy licencyjnej deweloper wraz ze swoim wydawcą – SEGĄ, nabyli prawa do wyprodukowania gier wideo osadzonych w świecie wymyślonym przez Games Workshop.
Produkcją nowego tytułu zajmie się nowy zespół „dużego kalibru”, który zorganizowany został w ramach studia Creative Assembly UK. Będzie on współpracował z ekipami odpowiedzialnymi za gry z serii Total War i niezapowiedziany jeszcze tytuł osadzony w uniwersum Obcego.

Tim Heaton, dyrektor studia Creative Assembly powiedział: „Wydaje się na miejscu, że 25-lecie naszego istnienia uczcimy projektem marzeń z takim ważnym partnerem. Niesamowicie bogate i szczegółowe uniwersum Warhammera jest czymś, z czym dorastaliśmy. Odcisnęło na nas swój znak, jako deweloperach i graczach”.
>
Biorąc pod uwagę poprzednie osiągnięcia Creative Assembly możemy z dużą dozą prawdopodobnieństwa stwierdzić, że czekamy na strategię czasu rzeczywistego, łączącą spektakularne bitwy ze strategicznym planowaniem na mapie świata. Wszystko to zostanie polane sosem z mrocznego fantasy. Premiera gry jest przewidziana po 2013 roku.

Warto zaznaczyć, że umowa dotyczy wyłącznie uniwersum Warhammer Fantasy. Prawa do tworzenia gier w świecie Warhammer 40,000 wciąż posiada firma THQ.

Źródło:
"sathorn" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję