LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer
Sztab VVeteranów
Tytuł: Total War: Warhammer
Producent: Creative Assembly
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RTS
Premiera Pl:2016-05-24
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 2 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!

Total War: Warhammer oficjalnie zapowiedziany

Producenci z brytyjskiego studia Creative Assembly zapowiedzieli właśnie oficjalnie premierę gry Total War: Warhammer. Produkcja jest kolejną odsłoną strategicznej serii Total War, która w tym roku obchodzi swoje 15 urodziny. W przeciwieństwie do poprzednich części cyklu, w których w historycznych realiach prowadziliśmy do zwycięstwa wierne armie, nowe dzieło Brytyjczyków przeniesie nas do fantastycznego i niezmiennie popularnego fantastycznego uniwersum Warhammera.
Plotki o Total War: Warhammer pojawiły się na początku tego roku, tak więc zapowiedź gry nie powinna być wielkim szokiem dla fanów Total War. Mimo ujawnienia pierwszych szczegółów związanych z nowym projektem, producenci nie przedstawili na razie żadnych materiałów z rozgrywki, dzieląc się jedynie krótkim fabularnym opisem przedstawiającym dostępne w grze frakcje. Gracze będą mogli stanąć na czele armii ludzkiego Imperium, agresywnych i głodnych zwycięstwa sił zielonoskórych, dumnych oddziałów krasnoludów, a także hord nieumarłych wampirzych lordów. Pierwszy trailer może sugerować nam jakie jednostki zobaczymy na polach bitewnych. Warto dodać, że już w tej chwili twórcy planują wydanie dwóch samodzielnych dodatków, które pozwo
lą nam pokierować poczynaniami elfów, jaszczuroludzi, skavenów oraz ogrów. Na wzór Starcrafta II, będą one razem z podstawką tworzyć spójną trylogię, przedstawiającą losy Starego Świata, który staje w obliczu tajemniczego i potężnego zagrożenia.

Tytuł ma zachować klasyczną formułę Total War. Poza widowiskowymi bitwami w czasie rzeczywistym, gracze będą rozwijać swoje dominium na mapie świata w trybie turowym, w którym Będziemy budować ekonomię państwa oraz prowadzić dyplomatyczne rozgrywki. Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale możemy przypuszczać, że nastąpi ona w tym roku.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję