LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer
Sztab VVeteranów
Tytuł: Total War: Warhammer
Producent: Creative Assembly
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RTS
Premiera Pl:2016-05-24
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 2 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!

Total War: Warhammer – deweloperzy przedstawiają plany odnośnie DLC

Producenci Total War: Warhammer przedstawili plany odnośnie zestawów DLC. Trafią one do graczy po premierze gry, która wyznaczona została na 24 maja tego roku.
Dodatki dla tytułu zaczęły wzbudzać emocje wśród fanów uniwersum Warhammera gdy okazało się, że gracze będą mogli pokierować siłami Chaosu tylko po ściągnięciu odpowiedniego rozszerzenia, które dostępne ma być w dniu debiutu gry dla osób składających pre-ordery. W przedstawionych właśnie planach autorzy zapewniają jednak, że spora część z planowanych DLC będzie całkowicie darmowa. Podkreślają również, że rozmiary i historia fantastycznego świata Total War: Warhammer dają szerokie pole do popisu dla projektantów nowych grywalnych jednostek oraz ras. Przyszłe dodatki będą podzielone na trzy kategorie:

* Zestawy Lordów

W ich skład wchodzić będzie dwóch legendarnych lordów z własnymi questami oraz unikalnymi przedmiotami. Ponadto zestawy te zawierać będą zupełnie nową jednostkę bojową oraz elitarne wersje już istniejących typów podkomen
dnych.

* Nowe Rasy

Jak sama nazwa wskazuje, otrzymamy zupełnie nową grywalną rasę (jednostki, budynki itd.), którą wykorzystamy w głównej kampanii jaki i w rozgrywkach multiplayer. Poza tym dostaniemy również nowych lordów i bohaterów, przedmioty magiczne oraz czary, a także związane z nimi technologie.

* Nowe Kampanie

Zestawy te zaoferują to samo co rozszerzenie z nową grywalną rasą. Dodatkową atrakcją jest specjalna kampania skupiająca się na danej frakcji, przedstawiająca istotny fragment historii świata Warhammera.

Na razie twórcy nie zdecydowali się na to jakimi konkretnie frakcjami zajmą się w pierwszej kolejności. Czekaja więc na sugestie i pomysły fanów.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję