LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer
Sztab VVeteranów
Tytuł: Total War: Warhammer
Producent: Creative Assembly
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RTS
Premiera Pl:2016-05-24
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 2 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!

Studio Creative Assembly świętuje 30. urodziny, rozdając darmowe jednostki do Total War: Warhammer

Studio Creative Assembly obchodzi 30-lecie istnienia. W związku z tym renomowany zespół postanowił sprawić fanom miłą niespodziankę.
Otóż w ramach swoich urodzin rozdaje trzydzieści nowych Regiments of Renown, czyli elitarnych wariantów już dostępnych w grze Total War: Warhammer jednostek frakcji Zwierzoludzi, Bretonnii, Wojowników Chaosu, Norsca i Leśnych Elfów. Prezent będzie rozdawany od 10 sierpnia, a by go otrzymać, należy zarejestrować się w Total War Access.

Przy okazji dzisiejszego komunikatu deweloperzy podzielili się też kilkoma ciekawostkami. Zdradzono np., że w początkowym okresie działalności mało co nie przenieśli swojej siedziby do Singapuru. Firma obecnie zatrudnia ponad 500 osób, które pracują w dwóch oddziałach – w Wielkiej Bryta
nii oraz w Sofii w Bułgarii. Ponadto dowiedzieliśmy się, że deweloper tworzy osiem projektów, z czego cztery nie zostały jeszcze zapowiedziane. Najpewniej mowa grach Total War: Warhammer II i A Total War Saga oraz zapowiedzianym w czerwcu fabularnym rozszerzeniu do „jednej z ostatnich historycznych odsłon cyklu”, a także dodatku Awakening the Nightmare do Halo Wars 2. Pozostałe tytuły to tajemnica, ale pamiętamy jeszcze o kolejnej historycznej odsłonie Total War.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję