LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield

Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield
Sztab VVeteranów
Tytuł: Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield
Producent: Red Storm
Dystrybutor: Play It
Gatunek: taktyczna/FPP
Premiera Pl: 2003-05-29
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 69% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield Screen 1 Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield Screen 2 Tom Clancy Rainbow Six 3: Raven Shield Screen 3
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield to - jak sama nazwa wskazuje - trzecia już odsłona popularnego cyklu gier taktycznych.
Fabuła gry rozpoczyna się podczas drugiej wojny światowej kiedy dwóch amerykańskich oficerów ukrywa bardzo ważne dokumenty po czym znika i słuch o nich ginie. Po kilkudziesięciu latach w roku 2005 jakaś grupa terrorystyczna ma zamiar odzyskać te papiery, a przy okazji zawładnąć nad światem. Do akcji wkracza zespół RAINBOW – grupa najlepiej wyszkolonych antyterrorystów, dla których nie ma zadań niewykonalnych. Zaopatrzeni w najnowocześniejszy sprzęt ruszają ratować świat, dla którego właśnie oni są ostatnią deską ratunku.

Silnik gry jak cała rozgrywka zostały przemodelowane nie do poznania. W Raven Shield wszystko jest graczowi podane jak na tacy, rozkazy się wydaję dziecinnie prosto, zaś kierowanie drużyną ogranicza się do kilku przycisków, które są ułożone tak, aby w każdej chwili można było je aktywować. Przed każdą misją czeka nas odprawa. Jest ona bardzo ważna ponieważ podczas niej nie tylko dowiemy się kto, kogo, kiedy i dlaczego, ale także przygotujemy swój oddział i dokładnie zaplanujemy akcję tak, by podczas jej wykonywania nie było żadnych wpadek. Jest to jeden z ważniejszych aspektów gry, jako że to właśnie dzięki odpowiedniemu wyczuciu sytuacji i doborze ekwipunku szanse naszego zwycięstwa mogę się zwiększyć.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
06.08.2010 | blazejco12345 » To jest po prostu super.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję