LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Guild 2

The Guild 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Guild 2
Producent: 4Head Studios
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2007-02-08
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 83% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Guild 2 Screen 1 The Guild 2 Screen 2 The Guild 2 Screen 3
The Guild 2 to ciekawa propozycja dla wszystkich fanów strategii i ekonomii. W grze tej wcielamy się w postać gospodarza, rzemieślnika, łotrzyka bądź uczonego aby poprowadzić własny interes życia. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje wiele profesji, po kilka dla każdej postaci. Będziemy mogli zająć się kowalstwem, ciesielstwem, pieczeniem chleba, prowadzeniem apteki czy też rabowaniem wędrownych karawan. Dla każdego znajdzie się odpowiednie zajęcie.
Gra skupia się na wielu kilku aspektach średniowiecznego żywota, ale przede wszystkim będziemy musieli dbać o swój zakład oraz pomnażać swój majątek. Wszystko po to aby stać się najbogatszym człowiekiem w mieście, zdobyć odpowiednią ilość punktów lub pokonać konkurujące z nami rody.

Sama rozgrywka toczy się na zamkniętych mapkach, na których znajdują się miasta i wsie. Z czasem ośrodki te będą się rozbudowywać, a możemy mieć w tym czynny udział. Bowiem do naszych obowiązków należy także zachowanie ciągłości dynastii, a więc znalezienie swojej drugiej połowy i spłodzenie potomków. Drzewo genealogiczne może być bardzo rozgałęzione lecz w samej grze uczestniczyć może tylko trójka członków rodziny. Każdy z nich może mieć własne zakłady, w zależności od tego jakim fachem się zajmuje. A całkowita liczba domostw jakie możemy posiadać uzależniona jest od posiadanego tytułu. W drugiej gildii będziemy się także mogli zająć polityką. Staniemy na czele rady miejskiej lub zostaniemy najwyższym sędzią i wymierzymy sprawiedliwość naszym wrogom. W The Guild 2 każdy może znaleźć coś dla siebie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję