LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów

The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów
Producent: Ascaron Software
Dystrybutor: Nicolas Games
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 2008-07-10
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 71% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów Screen 1 The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów Screen 2
The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów jest grą strategiczną przeznaczoną dla całej rodziny. Rozgrywka pomyślana została tak, aby niczym w grze planszowej mogło rywalizować ze sobą maksymalnie pięć osób (tylko przy jednym komputerze). Produkcja ta ma już ponad 4 lata, ale dopiero teraz zawitała do polskich sklepów.
The Great Art Race: Wyścig po obrazy mistrzów przenosi nas do lat 20. XX wieku. Wcielamy się w jednego z początkujących plantatorów. Naszym zadaniem zaś jest wykupienie na aukcjach skradzionej kolekcji obrazów wuja Waltera. Naszymi przeciwnikami jest pozostała czwórka siostrzenic i siostrzeńców. A mogą być oni kierowani zarówno przez sztuczną inteligencję jak i żywych przeciwników. Sam sposób rozgrywki spełnia swoje zadanie dość dobrze i nikt z siedzących przy komputerze graczy nie powinien się nudzić.

Wyścig po obrazy mistrzów niesie za sobą sporą dawkę wiedzy. Po pierwsze, gracz poznać musi podstawy ekonomii. Po drugie, w grze przeczytamy o ponad 400 historycznych wydarzeniach. Mimowolnie więc odkrywamy nieco historii. W końcu podczas rozgrywki przyjdzie nam obejrzeć 36 obrazów. Dowiemy się kilku rzeczy o nich samych i ich autorach. Walory edukacyjne tej produkcji są więc niepodważalne. Zabawa w rodzinnym gronie przy The Great Art Race wydaje się być niezłą propozycją.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję