LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Eternal Cylinder

The Eternal Cylinder
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Eternal Cylinder
Producent: ACE Team
Dystrybutor:
Gatunek: przygodowa
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Eternal Cylinder Screen 1 The Eternal Cylinder Screen 2
The Eternal Cylinder to połączenie gry logicznej i przygodowej z elementami zręcznościowymi.
Omawiany tytuł nie jest łatwy do zdefiniowania – początkowo sprawia on wrażenie zręcznościówki, wymagającej od użytkownika sprawnego (nade wszystko pod presją czasu) pokonywania przeszkód, na które gracz natknie się przed sobą, wymagającego tyleż sprawnych palców, co i korzystania z różnorakich „power-upów”, pozwalających nam wyżej skakać, unosić się na powietrznych prądach czy pływać. Co więcej, tak pozostaje niemal do samego końca, lecz dane wrażenie szybko tracimy, albowiem…

…odkrywamy, że The Eternal Cylinder to w znacznej mierze gra logiczna. Co i rusz jesteśmy bowiem konfrontowani z nowym rodzajem przeszkody, której pokonanie wymaga tyleż opanowania nowej umiejętności, lecz często zdobycie do niej dostępu wymaga dość finezyjnego operowania już talentami uzyskanymi (tu zresztą wracamy do zręcznościowego aspektu gry).

Czasami jednak owo „zdobycie” nie wymaga tylko wspinania się na skały i zjadania owoców, lecz również pokonania takiego czy innego elementu fauny, nieraz zresztą dybiącej na naszą własną egzystencję. Nagle więc i coś dla siebie są w stanie odnaleźć miłośnicy różnorakich surwiwali czy wręcz gier akcji.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję