LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Entente: World War I Battlefields

The Entente: World War I Battlefields
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Entente: World War I Battlefields
Producent: Lesta Studio
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2004-02-19
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 79% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Entente: World War I Battlefields Screen 1 The Entente: World War I Battlefields Screen 2 The Entente: World War I Battlefields Screen 3
The Entente: World War I Battlefields jest grą strategiczną czasu rzeczywistego. Akcja osadzona jest w czasie I Wojny Światowej, nie bez powodu nazywanej Wielką Wojną. Wcielamy się w rolę dowódcy jednego z państw biorących udział w konflikcie.
Możemy stanąć na czele Niemiec, Austrii, Rosji, Francji, lub Wielkiej Brytanii. Autorzy starali się za wszelką cenę odwzorować realia epoki. Widać to wszędzie- od menu głównego, poprzez wygląd otoczenia, budynków. Wiernie pokazano sposoby walki i taktyki wojenne stosowane na początku XX wieku. Z dużą dbałością oddano multum jednostek- od piechoty liniowej, poprzez artylerię, kawalerię, na samolotach i czołgach kończąc. Bitwy są bardzo dużo (do 10 000 jednostek po każdej stronie) co w sposób dokładny ukazuje ogrom ówczesnych bitew, i olbrzymie straty na jakie skazane były wszystkie strony konfliktu. Kampania składa się z ciągu bitew historycznych, które nie mają ustalonego wyniku. Możemy pokusić się, o napisanie historii na nowo, wg. własnego uznania.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję