LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Stormrise

Stormrise
Sztab VVeteranów
Tytuł: Stormrise
Producent: Creative Assembly
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 2009-04-03
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 55% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Stormrise Screen 1 Stormrise Screen 2
Stormrise to najnowsze dziecko studia Creative Assembly, twórców między innymi głośnego ostatnio Empire: Total War.
Gra przenosi nas wprost pomiędzy futurystyczny konflikt pomiędzy siłami Echelonu, a oddziałem Sai, zaś gracz może stanąć po którejś z dwóch stron.

Autorzy przygotowali graczom długą i wymagającą kampanię, możliwość przeprowadzenia potyczki na jednej z wielu map oraz możliwość gry wieloosobowej udostępnionej przez usługę Games for Windows LIVE.

Gra zwraca na siebie uwagę przede wszystkim niekonwencjonalnym podejściem do tematu. Nie obieramy tu bowiem pozycji niewidzialnego dowódcy, a wcielamy się w postać komandora, który podobnie jak wszyscy inni bierze udział na polu bitwy zarządzając tym samym swoimi oddziałami. Dynamiczna praca kamery i emocjonujące pojedynki to główne walory gry. Zarówno oprawa graficzna jak i oprawa wizualna stoi na wysokim poziomie, lecz odzwierciedla się to w wymaganiach sprzętowych, a te z kolei są naprawdę wysokie.

Warto również uświadomić wszystkich użytkowników systemu Windows XP, że produkt ten korzysta tylko i wyłącznie z DirectX 10 i może być w związku z tym uruchomiony tylko i wyłącznie na systemie Windows Vista.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję