LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Wyciekł pierwszy teaser z StarCraft II: Heart of the Swarm

Medialna cisza w temacie StarCraft II: Heart of the Swarm została przerwana za sprawą pierwszego teasera gry, który nieoczekiwanie wyciekł do sieci.
Film został udostępniony przez serwis Game Trailers, ale natychmiast stamtąd zniknął. Najprawdopodobniej przez pomyłkę materiał pojawił się tam wcześniej, niż planował to Blizzard. Oczywiście wielu graczy trzymało rękę na pulsie i całość wylądowała na wielu stronach internetowych. Wydawca sukcesywnie usuwa zwiastun z kolejnych źródeł, dlatego sugerujemy obejrzeć go jak najszybciej. Całkiem prawdopodobne, że ten widoczny poniżej również szybko przepadnie.

lowScriptAccess="always" allowFullScreen="true" flashvars="fake=1" name="viddler" >


Teaser trwa nieco ponad 40 sekund i nie przedstawia nawet skrawka samej rozgrywki, skupiając się na zaprezentowaniu dobrze zmontowanych fragmentów przerywników filmowych. Ukazana w nich akcja nawiązuje do zakończenia StarCraft II: Wings of Liberty, pokazując bohaterów znanych z tego tytułu.

Wszystko wskazuje na to, że StarCraft II: Heart of the Swarm niedługo zostanie oficjalnie ujawniony szerszej publiczności. Póki co, nie potwierdzono jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale najczęściej mówi się o pierwszej połowie 2012 roku. Wydaje się więc, że teraz jest najlepszy moment na zdradzenie jakichś szczegółów, które bardzo ucieszyłyby licznych fanów cyklu.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję