StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Wkrótce start betatestów trybu multiplayer Heart of the Swarm

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Blizzard Entertainment pojawiła się wiadomość, że „już wkrótce” rozpoczną się betatesty trybu rozgrywki wieloosobowej w StarCraft II: Heart of the Swarm.
Jako pierwsza nowe jednostki i strategie będzie mogła wypróbować wybrana grupa osób spośród tych, które uczestniczyły w testach łatki 1.5, a także niektórzy profesjonalni zawodnicy e-sportowi i przedstawiciele prasy. Kolejne zaproszenia mają być wysyłane falami do graczy z odpowiednio skonfigurowanym kontem Battle.net.

Aby mieć szansę na bycie wybranym do betatestów dodatku, należy zaznaczyć odpowiednią opcję w Ustawieniach profilu beta testera w głównej zakładce konta Battle.net. Firma Blizzard zapowiada, że klucze do wersji beta Heart of the Swarm będą rozdawane także za pośrednictwem prasy oraz stron fanowskich.

Bliskie rozpoczęcie betatestów może oznaczać, że w rozszerzenie traktują
ce o Sarze Kerrigan i rasie Zergów zagramy jeszcze w tym roku. Jakiś czas temu główny projektant gry – Dustin Browder – stwierdził, że „gra jest w 99% gotowa”, co zostało dodatkowo potwierdzone na trwających targach gamescom w Kolonii przez producenta gry Kaeo Milkersaida. Ponadto od drugiego tygodnia czerwca wersja beta trybu multiplayer jest pokazywana na turniejach sponsorowanych przez firmę Blizzard.

Źródło:
"Aver" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję