LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Rozpoczęły się betatesty Heart of the Swarm

Na oficjalnej, amerykańskiej stronie społecznościowej gry StarCraft II: Wings of Liberty pojawiła się wiadomość o rozpoczęciu bety dodatku StarCraft II: Heart of the Swarm w wersji na PC i Mac. Na początku skupi się ona na rozgrywce wieloosobowej. Z czasem zostaną wypróbowane inne nowe elementy drugiej części trylogii o wydarzeniach w sektorze Koprulu.
Jak na razie do udziału w testach zostali zaproszeni wybrani profesjonalni gracze w StarCraft II, przedstawiciele prasy, zwycięzcy konkursów oraz komentatorzy meczów e-sportowych. Zapowiedź dotyczy regionu gry Ameryka Północna, ale z pewnością z czasem zostanie rozszerzona na inne rejony.

Firma Blizzard Entertainment zapowiada, że wkrótce zaprosi innych graczy do zabawy. Aby mieć szansę na udział w betatestach, należy zaznaczyć odpowiednią opcję w „Ustawieniach profilu beta” w głównej zakładce konta Battle.net. Amerykanie z Irvine zapowiadają, że wybór uczestników będzie zależał od specyfikacji technicznej komputera, ostatniej aktywności w rozgrywkach wieloosobowych w StarCraft II: Wings of Liberty oraz odrobiny szczęścia.

Ponadto z czasem główna strona społecznościowa gry, wybrane strony fanowskie oraz osoby znane w świecie miłośników space opery z udziałem Protossów, Terran i Zergów będą rozdawać kody do wersji beta dod
atku. Do wzięcia udziału w testach nie jest wymagane posiadanie pierwszej części trylogii StarCraft II. Nie wiadomo, jak długo one potrwają. Pewne jest, że nie zostanie podczas nich udostępniona polska wersja klienta gry. Tym, którzy nie dostaną się do testów, pozostaje oglądanie relacji z gier w Internecie na kanałach ulubionych komentatorów lub graczy.

StarCraft II: Heart of the Swarm kontynuuje wątki znane z pierwszej części trylogii StarCraft II, która zadebiutowała 27 lipca 2010 roku. Główną osią fabuły są losy Sary Kerrigan i jej starania o zjednoczenie rasy Zergów pod swoimi skrzydłami. Rozszerzenie wprowadzi nową kampanię, wzbogaconą o elementy RPG, a także zmieni rozgrywkę wieloosobową, głównie dzięki dodatkowym jednostkom dla każdej z trzech ras. Data premiery Heart of the Swarm na PC i Mac jest nieznana.

Źródło:
"Aver" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję