LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Premiera Heart of the Swarm

Firma Blizzard Entertainment rozpoczęła kolejny rozdział gry StarCraft II debiutującym dzisiaj dodatkiem Heart of the Swarm, w który gracze z Polski mogą grać od północy. W rozszerzeniu skoncentrowano się na pokazaniu dalszych losów uniwersum z perspektywy przerażających zergów.
StarCraft II: Heart of the Swarm to przede wszystkim kampania solowa, poświęcona postaci Kerrigan i dowodzonym przez nią zergom. Koncentracja na tej frakcji wymusiła na twórcach przyjrzenie się jej jednostkom i zrewidowanie ich zarówno pod kątem wizualnym, jak i technicznym.

Dla weteranów StarCrafta II najważniejszy jest oczywiście tryb multiplayer, któremu Blizzard poświęca sporo czasu. Heart of the Swarm
b> przyniesie nie tylko jednostki, czy liczne poprawki w mechanice rozgrywki, ale też całkowicie nowe funkcje społecznościowe. Wśród nich jest chociażby opcja grupowego oglądania powtórek lub wznowienia przerwanego meczu. Te i inne dodatki powinny pomóc w dalszym rozwoju sceny e-sportowej, która już teraz działa prężnie.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję