LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Ponad 1,1 mln sprzedanych egzemplarzy Heart of the Swarm

Od dawna każda nowa gra Blizzarda staje się wielkim przebojem kasowym. Najnowsza produkcja studia, czyli StarCraft II: Heart of the Swarm, nie okazała się wyjątkiem od tej reguły.
W ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zakupiono 1,1 mln egzemplarzy gry. Na liczbę tę składają się zarówno wydania pudełkowe, jak i wyniki osiągnięte w ramach dystrybucji cyfrowej.

Blizzard pochwalił się również innymi liczbami. W miniony weekend turniej StarCraft II: Heart of the Swarm zorganizowany podczas imprezy MLG Winter Championship obejrzało ponad 1,1 mln widzów. W najbardziej gorącym momencie zawodów, rozgrywki za pomocą serwisu Twitch śledziło ponad 157 tys. osób jednocześnie. Pokazuje to, że StarCraft II to wciąż prawdziwa potęga w kategorii e-sport.

Heart of the
Swarm
to drugi rozdział sagi zapoczątkowanej w 2010 roku przez StarCraft II: Wings of Liberty. Dodatek oferuje rozbudowaną kampanię fabularną, w której główne skrzypce gra postać Kerrigan. Dla większości fanów znacznie ważniejsze są jednak zmiany w trybie multiplayer. Rozszerzenie wprowadza sporo nowych jednostek i liczne poprawki mechanizmów rozgrywki oraz oferuje szereg dodatkowych funkcji społecznościowych, takich jak opcja grupowego oglądania powtórek oraz wznawiania przerwanych meczów.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję