LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Heart of the Swarm jest ukończony w 99 procentach

Prace nad Starcraft II: Heart of the Swarm są na ukończeniu, ale Blizzard wciąż zajmuje się szlifowaniem gry.
Dustin Browder, czołowy designer, stwierdził, że produkcja „jest gotowa w 99%”, ale ten ostatni procent jest „uciążliwy”. Kontynuacja popularnej strategii czasu rzeczywistego z 2010 roku jest w pełni grywalna – dotyczy to zarówno jednostek, jak i zadań z kampanii solowej. Firma chce jednak upewnić się, że wszystko działa jak należy.

Browder przekonuje, że „dostrajanie” gry zajmuje Blizzardowi tak dużo czasu, bo wiąże się z nim wiele niewiadomych. „Możemy przejść grę i stwierdzić, że wszystko wypada świetnie” – wyjaśnił producent w rozmowie z serwisem Kotaku„lub przejść grę i stwierdzić,
że mamy jeszcze 250 rzeczy do poprawienia”
. Przedstawiciel firmy powiedział, że chociaż trudno określić, kiedy gra zostanie ostatecznie ukończona, to postępy nad nią idą dobrze.

Blizzard jest znany z tego, że nie spieszy się ze swoimi grami i tworzy je we własnym tempie. W ostatnich latach aktywność firmy była jednak dość duża – oprócz omawianej strategii czasu rzeczywistego dostaliśmy Diablo III i parę dodatków do World of Warcraft. Heart of the Swarm będzie drugim „epizodem” StarCraft II, skupiającym się na rasie Zergów. Gra, zawierająca nową kampanię solową, wprowadzi przy okazji mnóstwo zmian do trybu multiplayer.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję