LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Funkcje e-sportowe w Heart of the Swarm

Studio Blizzard Entertainment opublikowało kolejny film, podsumowujący zmiany, które zostaną wprowadzone wraz z premierą dodatku Heart of the Swarm.
Tym razem dotyczą one rozgrywki wieloosobowej, a w szczególności e-sportu.Jedną z omawianych nowości jest możliwość grupowego oglądania powtórek. Drużyna będzie mogła wspólnie analizować rozegrane wcześniej mecze i na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami. Ułatwiony zostanie też dostęp do powtórek dopiero co zakończonych bitew – opcję taką znajdziemy pod ekranem wyników.

Inną ciekawą funkcją jest „Przejmij dowodzenie”. Umożliwi ona objęcie kontroli nad jedną z armii walczących w oglądanej właśnie powtórce. Dzięki temu będziemy mogli przekonać się, czy zmiana strategii w kluczowym punkcie bitwy przechyliłaby szalę zwycięstwa n
a naszą stronę. Z kolei opcja „Odzyskaj grę” pozwoli wznowić przerwany (np. z przyczyn technicznych) mecz w momencie, w którym został zawieszony. Ekipa czuwająca nad jakością gry zdecydowała się również dodać kilka usprawnień do trybu obserwatora, m.in. możliwość dostosowywania interfejsu użytkownika.

Ponadto, by urozmaicić przebieg bitew, podszlifowano system fizyki. Efekty prac (czytaj latające szczątki wrogów rozrywanych pociskami) podziwiać możecie na powyższym filmie. Na życzenie fanów, w grze pojawi się jeszcze więcej statystyk, takich jak raporty ras i map, czy skuteczność gracza w walce z różnymi przeciwnikami.

StarCraft II: Heart of the Swarm trafi na sklepowe półki 12 marca.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję