LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm
Sztab VVeteranów
Tytuł: StarCraft II: Heart of the Swarm
Producent: Blizzard Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2013-03-12
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 73 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Blizzard zapowiedział system poziomów doświadczenia w Heart of the Swarm

W dodatku Heart of the Swarm do gry StarCraft II zostaną wprowadzone punkty doświadczenia za budowanie i niszczenie jednostek.
Według informacji upublicznionych przez firmę z Irvine w Kalifornii, podczas bitew gracze uzyskają określoną liczbę punktów doświadczenia za każdorazowe zbudowanie własnych jednostek i zniszczenie tych należących do przeciwnika. Dodatkowe mnożniki zapewnią premie specjalne, przyznawane m.in. za pierwsze zwycięstwo każdego dnia lub grę w drużynie. Po pewnym czasie awansujemy na wyższy poziom doświadczenia w grze daną rasą – maksymalnie ma ich być 20 dla każdej ze stron konfliktu, a ich łączna suma będzie wyświetlana przy ikonce portretowej gracza.

Nagrodami za osiąganie coraz wyższych poziomów mają być znane już wszystkim graczom w StarCraft II portrety i zdobienia. W Heart of the Swarm ma być ich znacznie więcej. Wprowadzając taki system, firma Blizzard liczy na zachęcenie miłośników
uniwersum do spędzenia jak najwięcej czasu z tytułem, a przy okazji wytrwania jak najdłużej w walce – teraz nawet w teoretycznie przegranym meczu ma być opłacalne pozostanie na polu bitwy i zniszczenie jak największych sił wroga.

System poziomów doświadczenia zostanie wprowadzony wraz z następną dużą aktualizacją bety Heart of the Swarm. Twórcy gry zaznaczyli, że zależy im „na zdobyciu jak największej ilości danych”, aby „przyglądać się postępom w zdobywaniu poziomów” i sprawdzić, „czy nowy system zapewnia wystarczająco dużo zabawy”. Być może będzie się to wiązało z wysłaniem kolejnej fali zaproszeń do beta-testów.

Źródło:
"Aver" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję