LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Space Haven

Space Haven
Sztab VVeteranów
Tytuł: Space Haven
Producent: Bugbyte Ltd.
Dystrybutor: Bugbyte Ltd.
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 2020-05-21
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników 90% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Space Haven Screen 1 Space Haven Screen 2
Space Haven to symulator/survival polegający na rozwijaniu stacji kosmicznej, eksploracji proceduralnie generowanej galaktyki oraz dbaniu o naszą załogę, zarówno biorąc pod uwagę ich pierwotne potrzeby, jak i emocjonalne.
Rozgrywka bardzo przypomina Rimworld, daje nam wiele swobody zarówno jeśli chodzi o rozbudowę stacji, jak i zarządzanie naszymi bohaterami. Nasza załoga może się powiększać, jak i też rozwijać swoje umiejętności, co będzie miało wpływ na wykonywane przez nich zadania.

Dodano tutaj również elementy walki z wrogimi jednostkami, na które często możemy natrafić podczas eksploracji. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i najlepiej, jakby nasi bohaterowie mieli przy sobie odpowiedni ekwipunek, o czym również musimy pamiętać w trakcie rozwoju stacji.

Gra posiada wiele ustawień, którymi możemy się bawić tworząc indywidualnie dopasowaną rozgrywkę, natomiast ilość surowców oraz przedmiotów do wycraftowania jest bardziej niż zadowalająca, dzięki czemu może nam dostarczyć wielogodzinnej zabawy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję